25 Niezaprzeczalnych Znaków, Że Cię Lubi…

wszystko byłoby o wiele łatwiejsze, gdyby facet, z którym chcesz się umówić, pokazał ci niezaprzeczalne oznaki, że też cię lubi. Czy nie ułatwiłoby to tego całego randkowania & związków?

sign men show when like or love you 25 niezaprzeczalnych znaków on cię lubi...

a rzeczywistość jest taka, że te wskaźniki mogą być też znakami, że cię kocha, jeśli są też nieco bardziej wybierane.

podczas wszystkich moich lat coachingu i pracy z ludźmi zauważyłem jedno, że kobieta chce czytać męskie znaki, ale rzadko chce dowiedzieć się bezpośrednio, jak się czuje. A kto by chciał, prawda? Wszyscy chcemy ryzykować jak najmniej, ponieważ byłoby naprawdę do bani, dowiedzieć się, że źle go przeczytałeś.

Jeśli jest szansa, że cię polubi – będziesz chciał znaleźć więcej dowodów zanim się tym zainteresujesz.

więc zamiast hazardu, rzućmy okiem na niektóre oznaki, że jego uczucia do ciebie są czymś więcej niż tylko przyjaciółmi…

Zacznijmy od:

Sign #1: Yummy Eye Contact

Yup, to ulubione miejsce na świecie. Kontakt wzrokowy mówi, że lubi cię jak nic innego. To król niewerbalnych oznak pożądania.

ale-założę się, że czegoś nie wiesz o umiejętnościach kontaktu wzrokowego faceta.

widzisz, mężczyźni są również bardzo nieśmiali, jeśli chodzi o silny kontakt wzrokowy w tych dniach. Pochodzi z mało znanej części psychologii, w której wielu nieśmiałych lub” nie tak Alfa ” facetów boi się bycia widzianym.

a faceci nie robią już takiego palącego palca.

woleliby, żeby kobiety wpadły w ich życie, ale potem zdają sobie sprawę, że zazwyczaj tak się nie dzieje. Głównie dlatego, że kobiety wolą mężczyzn, aby zrobić pierwszy krok. (Nie mów mi, że chcesz to w drugą stronę, bo to nieprawda.

nie szaleję za tym trendem u mężczyzn bycia tak słabym, ale i tak jest prawdziwy.

23 25..

więc zdaj sobie sprawę, że jeśli nie robi z Tobą super kontaktu wzrokowego, to niekoniecznie znaczy, że cię nie lubi. To znaczy, że może być niezręczny i bardzo świadomy swojego zainteresowania tobą.

ale poza tym pewnie zauważysz, że próbuje na Ciebie zerknąć, gdy myśli, że nie zauważysz. Jeśli często go przyłapujesz, to widać, że cię lubi.

znak # 2: Uwaga! Uwaga!

jest jedna rzecz, która zawsze wskazuje, którą kobietę mężczyzna chce zrobić swoją dziewczyną. Wykazano to w badaniach naukowych i niezliczonych innych eksperymentach.

a kobieta, której pragnie, jest zawsze tą, na którą zwraca uwagę bardziej niż na inne.

zanim dojdziesz do błędnego wniosku, że to oznacza, że musisz być piękna, aby przyciągnąć jego uwagę, pozwól, że to wyjaśnię.

mężczyźni są początkowo przyciągani do pięknych kobiet, ale zwracają uwagę na kobiety, które angażują go w najbardziej łączące i szczere rozmowy.

mówię ci teraz: to prawie zawsze prawda.

nie mogę powiedzieć, ile razy rozmawiałam z wyjątkowo piękną kobietą i uświadomiłam sobie, że wciągnęła ją własna próżność i powierzchowne przekonania o świecie.

powodem, dla którego wybrałem prawie każdą kobietę, z którą się spotykałem, było to, że utrzymywała moje zainteresowanie poprzez rozmowy i zabawne czasy.

To jest to! Nie musisz być nawet dowcipny ani Czarujący – po prostu łatwo być w pobliżu.

Sign #3: his Funny Factor Explodes…

poczucie humoru faceta przechodzi w przestój, gdy jest w pobliżu kobiety, którą lubi. Po prostu przestaje myśleć i zaczyna być głupkiem, żeby cię rozśmieszyć.

znaki mężczyzna, z którym się spotykasz naprawdę cię lubi 25 niezaprzeczalnych znaków on cię lubi...

poczucie humoru? Szach!

myślę, że mężczyźni rozumieją na poziomie instynktu, że jeśli on potrafi cię wystarczająco rozśmieszyć, prawdopodobnie zaczniesz go lubić. Rozumiemy, że nie ma nic bardziej atrakcyjnego emocjonalnie niż ktoś z wielkim poczuciem humoru. (Nawet faceci dają pierwszeństwo zabawnym kobietom…

więc kiedy rozmawiasz z facetem i jego próbami rozśmieszania Cię, masz rybę na haczyku.

znak #4: pojawia się Pan Green…

Kiedy ten zielonooki Potwór-zazdrość – się pokazuje, wiesz, że masz faceta, który jest tobą emocjonalnie zainteresowany.

pamiętaj, że najgorsze z naszych emocji również mówią o tym, jak wiele czujemy do kogoś. Niektóre z najbardziej haniebnych zbrodni popełniono z miłości i zazdrości. Więc mają dużo mocy!

Kiedy facet zaczyna zachowywać się zazdrosny o to, że robisz coś w ten weekend z innym facetem, w mgnieniu oka dowiesz się, że mu się podobasz. To jeden z najbardziej niezawodnych oznak pożądania mężczyzny.

znak #5: włączyć Zraszacze-lub dostać ręcznik…

często mówię o facecie, którego trenowałem, który obficie się pocił, gdy tylko zbliżył się do atrakcyjnej kobiety. Miał spocone dłonie, spocone pachy, spocone Plecy-spocone wszystko!

biedny facet… nosił gąbkę w przedniej kieszeni i co 10 minut wybiegał do łazienki, by wytrzeć ręce, twarz, szyję itp. I nie miało znaczenia, czy poznał ją w aplikacji randkowej, czy na imprezie dla singli. Jego nerwy go pokonały.

w końcu wyleczył większość swojej nerwowości.

a ten rodzaj niewerbalnego znaku to martwy dar, że on na Ciebie leci.

możesz nie mieć nic przeciwko temu, że zaczyna się jego pot, ale możesz również uznać to za oznakę jego nerwowego stanu emocjonalnego.

znak # 6: Hej-czy to rycerz?..?

większość facetów zmienia się w prawdziwego dżentelmena, gdy tylko kobieta jest wokół nich. Powodem tego jest to, że faceci rozumieją na poziomie instynktownym, że kobiety są czymś, co należy nagradzać i pielęgnować.

zawsze jest w pobliżu, gdy potrzebujesz pomocy…

więc będzie chciał pokazać ci, jak dobrym człowiekiem może być.

mężczyźni również wierzą, że kobiety są na innym planie, jeśli chodzi o “dobroć”. To błędne przekonanie, że albo mężczyźni, albo kobiety są bardziej “dobre” niż inne, ale to było prawdopodobnie podświadomie zaprogramowane w nim jako dziecko.

więc facet na pewno będzie się dla Ciebie najlepiej zachowywał i najbardziej rycerski. Miło jest to oczywiście doświadczyć, ale jest to również coś, co pojawia się w jego instynktownym zachowaniu Bohatera.

znak #7: jaki jest czwartek…?

Jeśli facet jest tobą zainteresowany, zacznie planować z Tobą przyszłość. Jest to sposób na wystawienie balonu próbnego i zobaczenie, jak zareagujesz na myśl o zrobieniu czegoś z nim ponownie, i może to być metoda bardzo niskiego ryzyka, aby dowiedzieć się, czy go lubisz.

tak, poproszenie Cię o spotkanie może być również gestem przyjaźni. Ale większość facetów nie aktywnie poszukuje przyjaźni od kobiet, których jeszcze nie znają. Przyjaźnił się tylko z kobietami, które nie chciały się z nim przespać, ani zostać jego dziewczyną.

nie ma co czytać o jego zachowaniu. Zamiast tego, po prostu zrozum, że zacznie próbować dostać się do Twojego kalendarza, gdy tylko się tobą zainteresuje.

znak # 8: czy to spowiedź?..?

kolejną niebezpieczną rzeczą, którą robią faceci, jest to, że – jeśli cię lubią – często przyznają się do rzeczy z tobą, o których normalnie nie rozmawialiby ze swoimi przyjaciółmi.

nazywam to “trybem spowiedzi”.”Zdarza się, gdy facet zaczyna cię atrakcyjny, a następnie uświadamia sobie, że nie chce przegapić szansy z Tobą.

05 25..

teraz, może nie ma sensu przyznawać się do czegoś potencjalnie żenującego komuś, aby go polubił, ale jest to naturalna strategia podatności. Innymi słowy, tak jak pies przewracający się, aby pokazać swój brzuch jako akt uległości, facet zrobi to samo, mówiąc ci coś potencjalnie żenującego.

nie lubi za dużo mówić o emocjach, pewnie. Ale dopiero na początku…

Jeśli zauważysz, że zaczyna dzielić się wrażliwymi szczegółami swojego życia, prawdopodobnie próbuje dostać się do twojego serca.

Sign #9: Gimme Some Hug…

facet, który cię lubi lub uważa za pożądanego, również znajdzie sposób, aby cię dotknąć. Najłatwiej jest cię przytulić, gdy masz zamiar odejść, albo spotkanie, na którym jesteście, dobiegnie końca.

znaki chce być więcej niż przyjaciółmi 25 niezaprzeczalnych znaków lubi cię...

to dość powszechny znak przyjaźni i ciepła tutaj w Stanach Zjednoczonych. Więc będzie chciał się przytulić, żeby nawiązać z Tobą kontakt fizyczny.

pamiętaj, że faceci nie mają zbyt wiele fizycznego uczucia nigdzie indziej niż ich matki lub ich dziewczyny. Rzadko jesteśmy fizycznie uczuciowi do innych mężczyzn (poza uściskiem przyjaźni, który jest o wiele inny niż uścisk miłości.)

tak bardzo często, jedyny czuły kontakt fizyczny mężczyzny przychodzi rzadko-jeśli w ogóle!

więc do czasu, gdy będzie mógł dotknąć interesującej go kobiety, tak, może mieć trochę przerażającą krawędź. Nie daj się nabrać! Przechowuje dla Ciebie całą tę atrakcję I musi ją wyrazić fizycznie.

znak # 10: Wyciąga U-Haul…

Cóż, jeszcze nie chce się wprowadzić… ale to, co on zrobi, to zaimponować Ci swoim pragnieniem, aby przejść długą drogę z Tobą. Większość mężczyzn chce się ożenić i mieć rodzinę, a kiedy znajdzie odpowiednią kobietę, po prostu zrobi to długoterminowe zobowiązanie w związku.

faceci automatycznie zobowiązują się do kobiety, która wie, jak połączyć się z nim na głębokim poziomie.

Niestety większość kobiet nie ma takich informacji, dlatego ujawniam sekrety męskich serc i atrakcyjności tutaj w moich artykułach, podcastach i filmach…

znak #11: Niech Twój Brzuszek Ma Swoje Zdanie…

możesz mieć dość słuchania tego, ale naprawdę ważne jest, abyś zaufał swojemu instynktowi, jeśli chodzi o ustalenie, czy facet naprawdę cię lubi, czy nie.

to, co odkryłem przez lata coachingu, bycia terapeutą/doradcą i pomagania ludziom w ogóle, to to, że często pomijamy prawdę, która jest na naszym własnym podwórku. Jeśli czujesz, że facet jest tobą zainteresowany i cię lubi, przestań się zastanawiać.

powiem szczerze-kobiety często lubią przesadzać, jeśli chodzi o romanse i związki.

wiem, to chyba nie jest dla ciebie wielka Nowina.

jest kilka powodów, dla których uważam, że kobiety za dużo o tym myślą:

  1. fajnie się o tym mówi, więc czemu o tym nie mówić?
  2. chcesz być naprawdę pewien, że cię lubi, zanim cokolwiek zrobisz…
  3. łatwiej jest się “pomylić” z facetem niż działać na mocnym założeniu…

12 25..

i może być trudno zaufać niejasne uczucie, ale trzeba przyjrzeć się bliżej, aby uniknąć niewłaściwego związku. Więc nie wyciągaj pochopnych wniosków – ale także nie dyskontuj swoich przeczuć na temat faceta.

Sign # 12 :Tease to Please…

nie jest tajemnicą, że odkąd byliśmy dziećmi na placu zabaw, uwielbiamy drażnić dziewczyny. (I vice-versa!)

tak pokazaliśmy nasze zainteresowanie – w naprawdę dziwnie mylący sposób – kimś, kogo lubimy. To sprawiło, że wchodziliśmy w interakcję z nimi, nawet jeśli to była zasłona dymna nad naszą wrażliwością.

kiedy facet Ci dokucza, jest spora szansa, że ma do ciebie słabość. Po prostu nie marnujemy energii na kobietę, która nas nie pociąga.

znak #13: będzie pasował do Twojej pozy…

Po prostu, facet będzie odzwierciedlał Twoją pozycję ciała, jeśli będzie rozmawiał z kimś, kogo chce polubić. To kolejne niewerbalne zachowanie, na którym możesz polegać.

więc jeśli siedzisz z nogami podniesionymi do góry, może usiąść blisko ciebie i ostatecznie podnieść nogi, aby cię odbić.

jak mężczyźni pokazują, że lubią cię kochać 25 niezaprzeczalnych oznak, że cię lubi...

jeśli stoisz ze skrzyżowanymi rękami, on zrobi to samo.

jeśli połączysz kropki tutaj, będziesz wiedział, że podświadomie próbuje sprawić, że poczujesz się z nim komfortowo. Wiesz o co chodzi…

znak #14: figlarne szturchanie…

faceci lubią dotykać kobiet – a my znajdujemy każdą możliwą okazję. To trochę jak głaskanie kota-kto mógłby się oprzeć?

więc jedną z rzeczy, które facet zrobi, jest szturchanie, szczypanie i czepianie się Ciebie jako innej formy dokuczania. Może nawet zmienić się w łaskotanie. Albo nawet lekkie pociągnięcie za włosy.

znowu, to jest sposób na to, żebyś zareagował fizycznie na niego i wkurzył Cię.

dziecinne? Tak.

ale może być również zaskakująco skuteczny!

znak # 15: nagle towarzyskie…

faceci często będą bardziej zainteresowani Twoimi rozmowami i komentarzami w mediach społecznościowych.

znikąd komentuje lub polubi twój status na Facebooku lub przekazuje tweety, które wysłałeś. Zauważysz, że częściej kontaktuje się z Internetem.

Jeśli zaczyna pojawiać się coraz bardziej w Twoim internetowym życiu towarzyskim, to prawdopodobnie nie jest to przypadek. Próbuje znaleźć drogę do Twojego świata…

znak # 16: nagle tekst…

podobnie jak poprzedni znak, może się okazać, że nie tylko częściej pojawia się w Twoich rozmowach w mediach społecznościowych, ale także częściej do ciebie pisze. (Możesz się nawet zastanawiać, ” kiedy dałem mu mój numer?”)

Kiedy facet aktywnie pisze do ciebie, jest to pewny znak, że jest zainteresowany. Jak zauważyła większość kobiet, jego SMS-y mają tendencję do spowolnienia trochę po tym, jak zaczęły się spotykać, więc ciesz się, póki trwa!

znak # 17:.. Pocieszające Krzesło…!

mężczyźni również lubią pocieszać kobiety, które lubią. Chce cię uspokoić i uspokoić.

niezależnie od tego, czy jest to komplementowanie, gdy jesteś w dół, czy po prostu bycie spokojną, stałą obecnością, na której możesz polegać – mężczyzna będzie tam, aby cię uspokoić, gdy czujesz się zmartwiony lub przygnębiony.

03 25..

znak #18: pełna gotowość, kapitanie…

faceci będą o wiele bardziej uważni i zainteresowani rozmową z tobą, gdy nadal próbują ubiegać się o Twoje zainteresowanie.

to jeden z powodów, dla których nie możesz mu powiedzieć, jak bardzo go lubisz za szybko. Jeśli pomyśli, że ma Cię przed sobą, odpuści pościg.

i aby naprawdę stworzyć tę magiczną więź z tobą, musisz sprawić, by chciał wiedzieć więcej…

nie daj mu żadnych wymówek, jeśli nie jest całkowicie zaangażowany w ściganie Ciebie, jak “stracił zaufanie” lub “potrzebuje czasu, aby wyleczyć się od ostatniej dziewczyny.”

gdy cię zobaczy i zapragnie, będzie Cię gonił!

znak #19: poświęcenie dla miłości…

wszyscy poświęcamy się w naszych związkach – choćby tych małych. Ale kiedy człowiek zaczyna mieć głębokie uczucia do ciebie, zrobi jeszcze większe poświęcenia, aby udowodnić swoją miłość i lojalność.

jak powiedzieć, kiedy człowiek się zakochuje 25 niezaprzeczalnych znaków, że cię lubi...

może zrezygnować z czwartkowej gry karcianej z kumplami, żeby zostać z Tobą w domu.

albo może nie zdecyduje się na wycieczkę na ryby w tym roku, żebyście mogli mieć te wakacje do Włoch, które chcieliście. Jest gotów poświęcić się, by was uszczęśliwić.

znak # 20: Otwórz Jego Folder Życzeń…

kiedy facet cię lubi i zakochuje się, również zacznie się otwierać i dzielić z Tobą swoimi nadziejami i marzeniami. Mężczyźni zazwyczaj trzymają swoje najgłębsze nadzieje w sekrecie, tak aby nikt nie mógł ich zlekceważyć ani wykrztusić. (Jego największym obawą jest to, że nie osiągnie swoich celów i aspiracji – i że będzie dla Ciebie porażką.

więc kiedy facet chce, abyś usłyszał jego pomysły, życzenia i marzenia-zwróć uwagę! To jest potężny znak jego zainteresowania dla Ciebie.

znak #21: jesteś w kręgu…

jedną z kluczowych oznak miłości, że zaczyna się w tobie zakochiwać, jest to, że zaczyna włączać cię w to, co robi ze swoimi przyjaciółmi.

w przeszłości mogłeś mieć chłopaków, którzy nie wciągnęli Cię do ich kręgu towarzyskiego. Albo czułaś się dziwnie ignorowana, kiedy on spotyka się ze swoimi przyjaciółmi.

07 25..

człowiek, który wprowadza cię do swojego kręgu przyjaciół, stara się włączyć cię w jedną z najbardziej cenionych dziedzin swojego życia. Może to zająć trochę czasu, zanim przyzwyczai się do tego, że ty – jego romantyczne zainteresowanie-tam z kumplami, ale w końcu dostanie się do rowka.

znak #22: Jeszcze dalej…

jedną z rzeczy, które mężczyźni robią wyjątkowo dobrze w związkach, jest praca. Jeśli facet cię lubi i myśli, że jesteś tego warta, będzie ciężko dla ciebie pracował.

pójdzie o krok dalej. Będzie naciskał, aby dać Ci wszystko, czego chcesz lub potrzebujesz – teraz iw przyszłości. Czasami kosztem własnego dobrobytu. Możesz zauważyć, że nie odmówi, co doprowadziło wielu mężczyzn na złą ścieżkę z niewłaściwą kobietą.

To ty musisz działać w jego lepszym interesie, jeśli zacznie posuwać się za daleko, choćby po to, by nie utknąć w złym miejscu.

znak #23: to ładne Lustro…

Jeśli kiedykolwiek miałeś jeden z tych smutnych dni, bo spojrzałeś w lustro i nie widziałeś niczego, co ci się podoba, albo byłeś przygnębiony, facet, który cię lubi, będzie ciężko pracował, aby cię rozweselić.

czy to mówi jej, że nadal jest seksowna i gorąca – a ona wie, że ma 5 funtów po złej stronie wagi-zrobi, co może, aby ją podnieść i podnieść wyżej.

żaden mężczyzna nie lubi widzieć nieszczęśliwej kobiety. Wskoczymy, aby pomóc to zmienić tak szybko, jak to możliwe.

Sign #24: From Brag To Shag…

spójrzmy prawdzie w oczy – facet, który cię lubi, chce, żebyś widział go jako swojego bohatera. Twój rycerz w lśniącej zbroi.

spróbuje Ci zaimponować jak najwięcej. Kiedy facet naprawdę cię lubi, będzie dużo mówił-i głównie będzie mówił o sobie.

wiele kobiet pomyli to z chwaleniem się i wielkim ego.

To ani jedno, ani drugie.

to on próbuje Ci zaimponować-prosto i prosto!

znak # 25: widzi cię…

zawsze miło jest, gdy ktoś zauważy w tobie coś dobrego, co wydawało ci się ukryte lub niemożliwe do zobaczenia.

Kiedy mężczyzna widzi w Tobie te rzeczy, jest to piękne połączenie między tobą. To pokazuje, że jest w stanie zobaczyć, kim jesteś – i najlepsze części Ciebie.

jak powiedzieć chłopakowi, że się zakochuje 25 niezaprzeczalnych oznak, że cię lubi...

widzi prawdziwego ciebie…

jednym z najsilniejszych oznak, że cię lubi, jest to, gdy zauważa w tobie rzeczy osobiste i subtelne.

  • może zmienisz odcień szminki…
  • może masz nową parę butów…
  • może zdecydowałaś się trochę odcień włosów…
  • może schudłeś Parę kilo…

on jest w stanie zobaczyć te rzeczy i sprawić, że poczujesz się widziany. Co jest wspaniałe, gdy wiesz, że lubi cię za to, co zauważa najbardziej…

ale mam do Ciebie ważne pytanie:

Kiedy już cię polubi, wiesz jak się upewnić, że nadal cię polubi? I ciągle się w tobie zakochuje?

Czy wiesz wystarczająco dużo o tym, jak pracują mężczyźni, aby go nie zepsuć?

Jeśli nie wiesz dokładnie, co zrobić dalej z facetem, który cię lubi, jest bardzo duża szansa, że straci zainteresowanie. Kobiety popełniają bardzo spójne błędy z facetami, które można łatwo naprawić…

Jeśli wiesz co robić!

Jeśli chcesz, aby się w tobie zakochał, musisz wiedzieć, jaki jest jego kod połączenia…

to jedyny pewny sposób, aby uczynić go Twoim.

tutaj znajdziesz Kod połączenia…

jak zbudować intymną więź emocjonalną 25 niezaprzeczalnych oznak, że cię lubi...

kliknij tutaj, aby odkryć jego “kod”

wszystko byłoby o wiele łatwiejsze, gdyby facet, z którym chcesz się umówić, pokazał ci niezaprzeczalne oznaki, że też cię lubi. Czy nie ułatwiłoby to tego całego randkowania & związków? a rzeczywistość jest taka, że te wskaźniki mogą być też znakami, że cię kocha, jeśli są też nieco bardziej wybierane. podczas wszystkich moich lat coachingu i…

wszystko byłoby o wiele łatwiejsze, gdyby facet, z którym chcesz się umówić, pokazał ci niezaprzeczalne oznaki, że też cię lubi. Czy nie ułatwiłoby to tego całego randkowania & związków? a rzeczywistość jest taka, że te wskaźniki mogą być też znakami, że cię kocha, jeśli są też nieco bardziej wybierane. podczas wszystkich moich lat coachingu i…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.