8 najgorszych sloganów reklamowych wszechczasów

spis treści

marki zawsze ciężko pracują, aby wymyślić strategie, aby ich produkty były odpowiednie, popularne i omawiane. Niektóre z tych strategii są wygranymi-jak kampania Coca-Coli “share a coke”… a niektóre są poważnymi porażkami-jak kampania PepsiCo “Live for Now” (katastrofalna Reklama Kendalla Jennera). Slogany marki to chwytliwe slogany, które stają się synonimem firmy. Gdy usłyszysz ” Just Do It;* Co masz w portfelu?”a twój mózg automatycznie pomyśli: Nike; McDonald’ s; Capital One. Podczas gdy najbardziej kultowe slogany reklamowe są tak świetne, że zdobyły nagrody, jest równie wiele okropnych odpowiedników. Oto najgorsze slogany marki-ranking dla Twojej rozrywki.

Zdjęcie: Pinterest
  1. 1. “Oszukuj swoją dziewczynę, nie na treningu”

fatalna kampania Reeboka 2012 została ostatecznie wycofana. Chociaż ten slogan jest oczywiście obraźliwy i mizoginistyczny — Reebok dostaje kilka punktów za próbę bycia zabawnym, ale traci więcej za ich straszne wiadomości.

Zdjęcie: Youtube

2. “Jeśli nie rozniesie się po całym miejscu, to nie należy do ciebie.”

Carl ‘ s Jr. był wczesnym pionierem Wątpliwej praktyki łączenia seksownych obrazów z reklamą fast foodów. To sugestywne i nieco offowe hasło reklamowe z 1996 roku nie jest wyjątkiem.

Zdjęcie: DailyMail

3. “To nie dla kobiet “

Co Dr Pepper myślał o tej kampanii 2011? Czy mieli nadzieję zrazić połowę wszystkich konsumentów, próbując wykorzystać odwrotną psychologię, czy po prostu myśleli, że mężczyźni potrzebują nawet swoich napojów bezalkoholowych, aby być hiper-męskimi? Ten slogan zdecydowanie zasłużył na miejsce w pierwszej trójce najstraszniejszych.

Tagi marki
Zdjęcie: Automoblog

4. “Drive One”

fatalna kampania Forda 2008 była tak nudna, że pewnie zupełnie o niej zapomniałeś. Jeśli zespół Forda dążył do prostoty, przeskoczyli go o wiele!

Czytaj więcej: 10 rodzajów śnieżyc do zamówienia w Dairy Queen

etykiety marki
Zdjęcie: Twitter

5. “Wyobraź sobie więcej przekąsek, niż możesz sobie wyobrazić.”

slogan BP am/pm jest powtarzalny i czyta się jak naćpany nastolatek opis BP am / pm, który to rodzaj działa. Za hasło tej firmy przekażemy punkty działowi marketingu w BP, ponieważ oczywiste jest, że znają swoich odbiorców, wyłączając powtarzalne słowo.

Tagi marki
zdjęcie: Victoria ‘ s Secret

6. Body for Every Body

ten slogan Victoria ‘ s Secret z 2014 roku został stworzony po tym, jak ich pierwsza opcja “idealne ciało” spotkała się z wrzawą ze strony konsumentów. Ich druga próba “a Body for Every Body” była pośpieszna, myląca (czy nie wszyscy już mają ciało?!), i nie zrobił wiele, aby uspokoić kontrowersje, ponieważ nie zmienili żadnego z modeli — tylko slogan.

poznaj Pensylwanię

Zobacz co zwiedzić, gdy jesteś w PA

szukasz najlepszych atrakcji do zobaczenia, gdy jesteś w PA? Miejmy nadzieję, że Rivers nie wpadnie w świat złych sloganów marki.

zobacz najlepsze pizzerie w PA

Tagi marki
Zdjęcie: Vimeo

7. “Exclusive for Everybody “

kolejnym dziwnym sloganem o tematyce “everybody”z 2014 roku jest oksymoronna próba integracji. Chociaż doceniamy sentyment, Smirnoff traci punkty za to, że nie ma sensu i za bardzo stara się być relativable.

Czytaj więcej: 8 popularnych smaków & sosy na zamówienie w Buffalo Wild Wings

Tagi marki
Zdjęcie: Twitter

8. “Do Boju Cottonelle, Do Boju Commando!”

reklamy papieru toaletowego mogą być dość dziwne, a ta kampania Contenelle 2015 nie była wyjątkiem. Koncepcja stojąca za sloganem firmy staje się nieco bardziej intymna, niż przeciętny konsument chciałby uzyskać ze swoją marką TP. Punktów, bo kampania reklamowa rzeczywiście zwiększyła sprzedaż!

Polecane Zdjęcie kredyt: McDonald ‘ s

spis treści marki zawsze ciężko pracują, aby wymyślić strategie, aby ich produkty były odpowiednie, popularne i omawiane. Niektóre z tych strategii są wygranymi-jak kampania Coca-Coli “share a coke”… a niektóre są poważnymi porażkami-jak kampania PepsiCo “Live for Now” (katastrofalna Reklama Kendalla Jennera). Slogany marki to chwytliwe slogany, które stają się synonimem firmy. Gdy usłyszysz ”…

spis treści marki zawsze ciężko pracują, aby wymyślić strategie, aby ich produkty były odpowiednie, popularne i omawiane. Niektóre z tych strategii są wygranymi-jak kampania Coca-Coli “share a coke”… a niektóre są poważnymi porażkami-jak kampania PepsiCo “Live for Now” (katastrofalna Reklama Kendalla Jennera). Slogany marki to chwytliwe slogany, które stają się synonimem firmy. Gdy usłyszysz ”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.