Badlands Guardian

Badlands Guardian, który jest również znany jako Indian Head, jest uważany za cechę geomorfologiczną, która znajduje się w pobliżu Medicine Hat, na południowy wschód od Alberty, Kanada . Jest to wspaniała formacja skalna, która była oglądana z powietrza, która przypomina ludzką głowę z pełnym nakryciem głowy rdzennych Amerykanów skierowanym na zachód.
Badlands Guardian została odkryta przez Lynn Hickox w listopadzie 2006 roku podczas przypadkowego surfowania po Internecie w Google Earth. Pani Hickox, mieszkająca w małym kanadyjskim miasteczku, uświadomiła sobie to, publikując swoje odkrycie na forum Google Earth używając pseudonimu “Supergranny”, stwierdzając, że nawigowała w kierunku muzeum dinozaurów, kiedy nagle natknęła się na odkrycie Badlands Guardian.
ze względu na konstrukcje wykonane przez człowieka, Badlands Guardian wydaje się nosić słuchawki, w których te słuchawki wydają się być drogą i studnią naftową, które zostały niedawno zainstalowane i oczekuje się, że znikną, gdy projekt zostanie porzucony. Mówi się, że jego skala jest większa niż Mount Rushmore. Obraz można prześledzić na 50° 0’38.20″N 110° 6 ‘48.32″ W za pomocą Google Earth.

kilka nazwisk znalazło się w programie CBC Radio one.tak się składa, że z pięćdziesięciu nazwisk, które zostały nadesłane, siedem zostało rekomendowanych do rady powiatu. Sugerowana nazwa “Guardian of the Badlands” została zmieniona i stała się znana jako “Badlands Guardian”.Formacja skalna mierzy 255 metrów szerokości i 225 metrów długości na lądzie dzierżawionym przez miejscowych ranczerów.
głowa wydaje się być cechą odwadniającą, która powstała w wyniku procesu erozji miękkiej gliny bogatej w glebę pod wpływem wiatru i wody. Jego suche pustkowia zostały utworzone przez rzadkie, choć intensywne opady deszczu, rzadką roślinność wraz z miękkimi osadami, podczas gdy głowa mogła powstać w krótkim czasie szybkiej erozji po intensywnych opadach.
obrazy Badlands Guardian wydają się być wypukłą cechą, ale w rzeczywistości jest wklęsła, która jest doliną utworzoną przez erozję na warstwie gliny. Jest to przykład złudzenia pustej twarzy, a jego wiek można prawdopodobnie uznać za co najmniej setki lat.

Zwycięzca RTNDA National TV Short Feature Award

Badlands Guardian jest uważany za jedyny z kilku geologicznych i krajobrazowych, które zostały odkryte za pomocą zdjęć Google Earth. Dal Hunter, Reporter czatu Medicine Hat TV, wystąpił w 2006 roku w serialu Badlands Guardian, który w tym samym roku został laureatem nagrody RTNDA National TV short feature award.
Badlands Guardian został również opisany jako “sensacja sieciowa” przez Sydney Morning Herald, podczas gdy magazyn PCWorld określił formację jako geologiczny cud. Ponadto został objęty przez kanadyjską globalną telewizję i jest również wymieniony jako siódmy z dziesięciu najlepszych odkryć Google Earth przez magazyn Time. Jego powstanie jest niesamowite, biorąc pod uwagę, że ludzka ręka nie miała udziału w jego kształtowaniu i tworzeniu tej dużej masy skały. Jego profil został ukształtowany w wyniku erozji wód opadowych na warstwach gleb bogatych w gliny.

Badlands Guardian, który jest również znany jako Indian Head, jest uważany za cechę geomorfologiczną, która znajduje się w pobliżu Medicine Hat, na południowy wschód od Alberty, Kanada . Jest to wspaniała formacja skalna, która była oglądana z powietrza, która przypomina ludzką głowę z pełnym nakryciem głowy rdzennych Amerykanów skierowanym na zachód.Badlands Guardian została odkryta przez…

Badlands Guardian, który jest również znany jako Indian Head, jest uważany za cechę geomorfologiczną, która znajduje się w pobliżu Medicine Hat, na południowy wschód od Alberty, Kanada . Jest to wspaniała formacja skalna, która była oglądana z powietrza, która przypomina ludzką głowę z pełnym nakryciem głowy rdzennych Amerykanów skierowanym na zachód.Badlands Guardian została odkryta przez…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.