Brakujące lub krzywe zęby? Rozważ uśmiech Snap – On

istnieje wiele opcji leczenia stomatologicznego, więc możesz być przytłoczony, gdy szukasz tego, który najbardziej Ci odpowiada. Jedna z opcji spojrzenia WTO opatentowany Snap-On Smile. Te urządzenia stomatologiczne mogą pracować dla osób z

  • zużyte krawędzie siekaczy
  • przebarwione zęby
  • szczeliny między zębami
  • brakujące zęby

te urządzenia stomatologiczne wyglądają jak taca Invisalign, ponieważ przesuwają się po istniejących zębach. Jednak zamiast być jasne, są one wykonane z cieniowanej krystalizowanej żywicy acetylowej, dzięki czemu całkowicie przekształcają twój uśmiech. Chociaż mogą być wykonane tak mało jak.5mm grubości, są trwałe i mogą trwać kilka lat w zależności od tego, jak dobrze się nimi opiekować.

Jakie są korzyści z przystawki uśmiechu?

podczas gdy będziesz musiał rozważyć wszystkie za i przeciw ze swoim dentystą, są to trzy główne zalety Snap-on uśmiechy.

1.Są bardziej przystępne niż implanty

chociaż implanty są niesamowite, pojedynczy ząb może często kosztować od 2400 do 3000 dolarów.Chociaż ten zakres kosztów obejmuje sam implant, może nie pokryć kosztów procedury lub kosztów przeszczepów kostnych, które mogą być konieczne do wsparcia implantu.

pamiętaj, że twoje ubezpieczenie może pokryć tylko część implantexpense; inne polisy ubezpieczeniowe nie pokrywają tych uzupełnień w ogóle! Krótko mówiąc, może to być niezwykle kosztowne, jeśli chcesz zastąpić brakujące zęby.

z drugiej strony, Snap-On uśmiechy mogą Zwykle wahać się od $1,000 do$3,500 dla całego górnego lub dolnego łuku. Niektórzy dentyści mogą być w stanie wyprodukować te urządzenia za jedyne $500.

2.Szybciej będziesz miał ładniejszy uśmiech

z innymi opcjami regeneracyjnymi, być może będziesz musiał wejść na multipleappointments. Na przykład, w przypadku protez zębowych, zwykle lekarz musi wykonać wyciskanie, ustawić bloki ugryzień, włożyć wosk do siedzenia i włożyć końcową protezę akrylową.

W przypadku Planantów możesz potrzebować wielu wizyt, jeśli chcesz najpierw uzyskać przeszczep. A jeśli zdecydujesz się na zatrzaskowe lub przykręcane protezy, może upłynąć trochę czasu, zanim implanty się zagoją, zanim stomatolog umieści łączniki i końcową protezę na górze.

Jeśli masz krzywe zęby, pełne leczenie ortodontyczne może potrwać miesiące lub lata (co oznacza wiele wizyt).

z uśmiechem na twarzy, zazwyczaj wchodzi się tylko na dwa spotkania.Można naprawić brakujące zęby, krzywe zęby i przebarwienia.

3.Nie wymagają redukcji szkliwa

Wenery mogą być fantastycznymi uzupełnieniami, ale niektórzy kłamią przy redukcji szkliwa. Aby licówki pasowały, Twój dentysta musi ogolić bardzo małą ilość szkliwa. Szkliwo nie odrasta; jest to znacząca zmiana, więc jeśli jesteś niezdecydowany, bezpieczniejszy byłby uśmiech przystawki.

Jeśli jesteś gotowy na licówki, mogą być przeciwwskazane dla osób:

  • silne ukąszenia lub bruksizm (zgrzytanie zębów), ponieważ nadmierna siła świeci lub zdejmuje licówki
  • słabe zęby lub duże braki, ponieważ nie ma wystarczającej ilości szkliwa do golenia i podtrzymywania licówek
  • powtarzające się ubytki, ponieważ Dentysta musiałby usunąć licówkę, aby leczyć próchnicę
  • wrażliwość zębów

Jeśli masz jeden lub więcej z tych przeciwwskazań, a następnie błyskawicznie na smilemoże być lepszą opcją do rozważenia.

jak można zacząć od Snap-On Smiles?

umów się na wizytę u dentysty, abyś mógł skonsultować się z nim o swoich możliwościach. Jeśli chcesz się uśmiechnąć, Twój dentysta zrobi wrażenie na twoich zębach i wybierze Cień zęba dla całego łuku.

gabinet dentystyczny wyśle Cień i wrażenie do laboratorium dentystycznego, w którym technicy skonstruują Snap-On Smile. Na następnym spotkaniu Dentysta poprosi Cię o przymierzenie urządzenia, a jeśli jesteś z niego zadowolony, możesz już iść! Nie ma potrzeby emaliowania

kontakt Landy ddsformore informacje o Snap-On Smiles i innych zabiegach stomatologicznych.

istnieje wiele opcji leczenia stomatologicznego, więc możesz być przytłoczony, gdy szukasz tego, który najbardziej Ci odpowiada. Jedna z opcji spojrzenia WTO opatentowany Snap-On Smile. Te urządzenia stomatologiczne mogą pracować dla osób z zużyte krawędzie siekaczy przebarwione zęby szczeliny między zębami brakujące zęby te urządzenia stomatologiczne wyglądają jak taca Invisalign, ponieważ przesuwają się po istniejących zębach.…

istnieje wiele opcji leczenia stomatologicznego, więc możesz być przytłoczony, gdy szukasz tego, który najbardziej Ci odpowiada. Jedna z opcji spojrzenia WTO opatentowany Snap-On Smile. Te urządzenia stomatologiczne mogą pracować dla osób z zużyte krawędzie siekaczy przebarwione zęby szczeliny między zębami brakujące zęby te urządzenia stomatologiczne wyglądają jak taca Invisalign, ponieważ przesuwają się po istniejących zębach.…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.