Jak mogę poprawić wyniki brzuszków?

Posted kwiecień 27, 2017 in Liposukcja, Tuck brzucha, Tuck brzucha rewizja

brzuch z liniami do tuck brzucha rewizjajednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej jest operacja tuck brzucha. Chociaż wielu pacjentów, którzy poddają się operacji są zadowoleni z ich wyników, niektórzy mogą nie być zadowoleni z ich wygląd po operacji. Niezależnie od tego, czy niedawno przeszedłeś operację tuck brzucha, czy minęło wiele lat od pierwszego zabiegu, rewizja może być konieczna, aby stworzyć—lub odtworzyć-pożądany wygląd. Dr Dubrow jest znanym chirurgiem plastycznym, który ma doświadczenie i umiejętności w wykonywaniu revisional tummy tucks, i pomógł wielu pacjentom poprawić niezadowalające lub spartaczone wyniki.

przyczyny korekty brzucha

przy prawie każdej procedurze wyniki są długotrwałe, ale nie trwałe. Wielu pacjentów z chirurgii plastycznej decyduje się na poddanie się procedurze wtórnej z różnych powodów, takich jak:

  • Ważne jest, aby pacjenci wybierali chirurga z certyfikatem, takiego jak Dr Dubrow, który jest wykwalifikowany w wybranej przez siebie operacji. Zobacz najbardziej ekstremalne transformacje chirurgii plastycznej z nieudanego, hitowego programu telewizyjnego, w którym udowodnił swoje umiejętności i talent jako ekspert chirurgii plastycznej.
  • : Chociaż istnieje blizny związane z operacją, czasami blizna chirurgiczna jest umieszczona w miejscu zbyt odkrywcze, blizna nie goją się prawidłowo, lub pacjent zaniedbuje dbać o ich chirurgiczne nacięcie.
  • ciąża: zaleca się, aby kobieta czekała na operację brzucha, aż skończy rodzić dzieci. Jednak w przypadku ciąży po brzuszku Oryginalne wyniki mogą ulec zmianie, co może wymagać korekty w celu skorygowania.
  • przyrost masy ciała: Trzymanie się zdrowej diety i schematu ćwiczeń jest ważne po operacji tuck brzucha. U niektórych pacjentów może wystąpić niepożądany przyrost masy ciała, który powoduje zmiany w wynikach tuck brzuch.
  • niesatysfakcjonujący wynik: chirurg mógł nie osiągnąć pożądanego przez pacjenta efektu opuszkowania brzucha. Pacjenci mogą nadal mieć zbyt duży nadmiar tłuszczu i skóry lub słabe mięśnie brzucha, które wymagają procedury wtórnej. Ważne jest, aby pacjenci chodzili do operacji z realistycznymi oczekiwaniami i byli w pełni otwarci ze swoim chirurgiem na temat swoich celów.
  • zakażenie: zakażenie jest jednym z powikłań, które mogą zmienić wynik operacji lub ogólne gojenie nacięcia, które mogą stworzyć nieatrakcyjne wyniki kosmetyczne.

bez względu na powód operacji revisional, Dr. Dubrow może wykonać brzuch tuck, aby pomóc ci osiągnąć wyniki, które najlepiej pasują do ciała i celów. W zależności od anatomii i obszaru korekcji, on zaprojektuje spersonalizowany plan operacji. Pacjenci mogą również zdecydować się na zabiegi uzupełniające, takie jak liposukcja, aby poprawić swoją sylwetkę.

Jeśli jesteś zainteresowany korektą brzucha, umów się na konsultację z dr Dubrow już dziś! Jest chirurgiem plastycznym z certyfikatem zarządu, który ma doświadczenie i umiejętności w zakresie operacji rewizyjnych. Skontaktuj się z nami telefonicznie (949) 515-4111 lub wypełniając nasz formularz kontaktowy online.

Posted kwiecień 27, 2017 in Liposukcja, Tuck brzucha, Tuck brzucha rewizja jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej jest operacja tuck brzucha. Chociaż wielu pacjentów, którzy poddają się operacji są zadowoleni z ich wyników, niektórzy mogą nie być zadowoleni z ich wygląd po operacji. Niezależnie od tego, czy niedawno przeszedłeś operację tuck brzucha, czy minęło…

Posted kwiecień 27, 2017 in Liposukcja, Tuck brzucha, Tuck brzucha rewizja jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej jest operacja tuck brzucha. Chociaż wielu pacjentów, którzy poddają się operacji są zadowoleni z ich wyników, niektórzy mogą nie być zadowoleni z ich wygląd po operacji. Niezależnie od tego, czy niedawno przeszedłeś operację tuck brzucha, czy minęło…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.