Jak pracować do Brie Larson's imponujący ważony Push-up

Kiedy Brie Larson po raz pierwszy zaczęła pracować ze swoim trenerem Jasonem Walshem (@risemovement), nie mogła zrobić ani jednego push-up ani pull-up, mówi Walsh. Teraz Larson robi pompki jak profesjonalista i publikuje swoje imponujące wyczyny na Instagramie, aby udokumentować swoje postępy.

w jednym z ostatnio opublikowanych filmików Larson zrobiła 20 pompek. I jakby to nie było wystarczające wyzwanie na początek, zrobiła je z dwoma 25-funtowymi łańcuchami owiniętymi wokół jej środkowego odcinka. Walsh mówi, że nie poleciłby tego zaawansowanego ruchu swoim początkującym klientom—siła i forma potrzebna do prawidłowego wykonania tego wymaga dużo czasu i ciężkiej pracy. Rygorystyczny trening jest świadectwem siły, jaką Larson nabrał w czasie, gdy z nim pracowała.

Zobacz więcej

Sprawdź ćwiczenie tutaj:

ten ruch wygląda na skomplikowany, ale to tak naprawdę tylko zaawansowany push-up. Praca nad tym jest możliwa, ale to zajmie trochę czasu.

Po spędzeniu trochę czasu pracy z Larsonem, aby zbudować jej ogólną siłę, Walsh poprosił ją o zrobienie 20 pełnych pompek bez zatrzymywania się. Kiedy Larson opanował 20 kolejnych pompek, Walsh postanowił skomplikować sprawy: Dodał kilka modyfikacji do push-up, aby uczynić go bardziej wymagającym.

według Walsha modyfikacje push-up obejmują zmianę prędkości push-up, zmianę pozycji lub dodanie wagi. Możesz iść powoli, jak obniżyć klatkę piersiową do ziemi i szybciej w drodze do góry, na przykład. Albo można podnieść jedną stopę na raz, aby jeszcze bardziej zaangażować swój rdzeń. Albo możesz nosić kamizelkę z obciążeniem. (Walsh zaleca, aby zacząć od wagi 10 funtów i pracować w górę.)

Kiedy Larson opanował niektóre z tych początkowych modyfikacji, podniósł poprzeczkę dalej. Walsh podniósł wagę, owijając dwa 25-funtowe łańcuchy wokół środkowej części Larsona, w sumie 50 funtów. Mówi, że łańcuchy sprawiają, że ruch jest jeszcze bardziej dynamiczny niż kamizelka z obciążeniem-co oznacza, że opór, jaki łańcuchy dodają podczas ruchu, naprawdę uzupełnia sposób, w jaki zmienia się siła w każdej części ruchu. “Gdy obniżasz się do pozycji, w której jesteś prawdopodobnie najsłabszy, łańcuchy uderzają o ziemię i stają się lżejsze”, mówi Walsh. “Następnie stają się cięższe, gdy podchodzisz do góry, a Ty ciągniesz więcej ciężaru.”

ważne jest, aby doskonalić swoją formę push-up, zanim pomyślisz o jej rozwinięciu.

przed dodaniem dodatkowych wyzwań upewnij się, że twoja forma push-up jest w najlepszej formie. Zacznij od rozłożenia rąk na szerokość ramion-lub nawet trochę dalej, Jeśli czujesz się bardziej komfortowo na ramionach i ramionach. Upewnij się, że jesteś w pozycji deski. Zaangażuj swój rdzeń i trzymaj plecy płaskie, aby twoje ciało wyglądało jak jedna linia prosta od głowy aż do pięt; nie zginaj bioder ani nie pozwól, aby jakaś część ciała opadła.

zegnij łokcie, aby obniżyć ciało w kierunku ziemi. Większość ludzi zaleca trzymanie łokci pod kątem 45 stopni w stosunku do ciała, ale możesz to lekko dostosować w oparciu o to, co jest dla ciebie najlepsze. Następnie wypchnij się z powrotem, utrzymując rdzeń zaangażowany i plecy płaskie.

Jeśli zrobienie pompki na palcach jest zbyt trudne, możesz zacząć od zmodyfikowanych pompek na kolanach lub z rękami na pochyłości. Kluczem jest upewnienie się, że zachowujesz powyższe notatki—rdzeń ciasny, biodra schowane, plecy płaskie—nawet gdy robisz zmodyfikowaną wersję.

w powyższym filmiku, Larson ma stopy ustawione na tyle daleko od siebie, że są one zgodne z jej ramionami. Walsh mówi, że to dlatego, że im bliżej stóp są razem, tym trudniej będzie pracować biodra i rdzeń, aby utrzymać stabilność. Skupienie się bardzo mocno na utrzymaniu tych mięśni super zaangażowanych może odciągnąć cię od uzyskania jak najwięcej z ruchu, więc lepiej zacząć od szerszych nóg, gdy dodajesz wagę, mówi Walsh. Następnie, gdy jesteś gotowy, aby uczynić rzeczy bardziej wymagającymi, Walsh zaleca sadzenie stóp bliżej siebie – lub nawet podnoszenie jednego w powietrzu.

“Zabawa z modyfikacjami może być świetną zabawą.”

Kiedy Brie Larson po raz pierwszy zaczęła pracować ze swoim trenerem Jasonem Walshem (@risemovement), nie mogła zrobić ani jednego push-up ani pull-up, mówi Walsh. Teraz Larson robi pompki jak profesjonalista i publikuje swoje imponujące wyczyny na Instagramie, aby udokumentować swoje postępy. w jednym z ostatnio opublikowanych filmików Larson zrobiła 20 pompek. I jakby to nie…

Kiedy Brie Larson po raz pierwszy zaczęła pracować ze swoim trenerem Jasonem Walshem (@risemovement), nie mogła zrobić ani jednego push-up ani pull-up, mówi Walsh. Teraz Larson robi pompki jak profesjonalista i publikuje swoje imponujące wyczyny na Instagramie, aby udokumentować swoje postępy. w jednym z ostatnio opublikowanych filmików Larson zrobiła 20 pompek. I jakby to nie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.