Jest Złym Człowiekiem? 7 cech, na które należy zawsze uważać

muszę się do czegoś przyznać: kiedyś byłem naprawdę złym partnerem. Nie interesowały mnie związki, nie potrafiłam robić planów z ludźmi, a ogólnie rzecz biorąc, miałam dość randkowania. Czy brzmię jak koszmar? Byłem. Ale dzięki temu mam wgląd w to, czy facet, z którym się spotykasz, nie jest dla ciebie. Jeśli zastanawiasz się, ” czy to zły facet?”Mogę pomóc!

źli faceci, jak ta zła dziewczyna, którą byłam, nie zawsze są okropni ogólnie. Przeważnie zależy to od okoliczności i doświadczenia. Na przykład mój mąż powiedziałby, że jestem niesamowitą żoną i że nigdy nie miał ze mną złych relacji. Ale to dlatego, że go kocham i od razu wiedziałam, że jest ” tym jedynym.”

faceci w poprzednich związkach ze mną, choć, mają wiele naprawdę różnych rzeczy do powiedzenia. I nie byłyby pozytywne. Pewnie powiedzieliby, że jestem zdystansowany, trochę b*tchy i ogólnie łamie serce. Powiedzieliby, że bycie w związku ze mną było koszmarem, ponieważ nigdy nie wiedzieli, czy w to Wchodzę, czy nie.

na szczęście dla ciebie, mam dużo wglądu w to, co sprawia, że palanty, no, palanty. Nie wszyscy jesteśmy okropnymi ludźmi. Większość z nas nie jest gotowa na związek, kiedy Ty jesteś. Albo jesteśmy gotowi, ale nie jesteś właściwą osobą. Więc jeśli zastanawiasz się, czy osoba, z którą jesteś, jest złym partnerem, nie szukaj dalej. Oto siedem cech, których należy bardzo uważać na potencjalnego partnera:

nie interesują się rzeczami, które mają dla ciebie znaczenie

jednym z oznak niezbyt wielkiego partnera jest to, że nie można im zawracać głowy, aby zainteresować się rzeczami, które mają dla ciebie znaczenie. Ktoś taki nie będzie dbał o to, co robisz w pracy, co dzieje się w twoim życiu, a nawet o to, co lubisz robić dla Zabawy. Ta osoba będzie tak wyjątkowo skupiona na własnej przyjemności (cokolwiek to jest), że będziesz stale czuć się jak najeżdżasz na ich życie, kiedy próbujesz im powiedzieć o swoim własnym.

jestem trochę winny. Zawsze żartuję, że nie mogę nic trzymać w głowie, bo mam złą pamięć i nie zwracam uwagi, gdy ludzie mówią w pierwszej kolejności. Chodzi o to, że to nie jest żart. Dla facetów, z którymi się spotykałam, nie mogłam sobie nic przypomnieć. I to było okropne!

tacy ludzie nie są warci twojego czasu. Jeśli czujesz, że próbujesz gonić kogoś, aby słuchać lub być zainteresowany, po prostu pozwól mu odejść. Będziesz szczęśliwsza.

są gorące i zimne

czasami szalenie się w tobie zakochują. Czasami nie odbierają twoich telefonów przez kilka dni. Możesz myśleć, że to “tacy, jacy są”, a może pomylisz górę i dół z pasją, ale to żadna z tych rzeczy. Raczej ta osoba jest totalnym palantem, ponieważ nie może myśleć o nikim poza sobą.

ktoś, kto jest w górze i w dół na początku związku, prawdopodobnie tak zostanie. Prawdopodobnie nie poprawią się i nie zaczną cię kochać bardziej z czasem. Pozwól im odejść. Nie musisz zajmować się ich dramatem.

nie planują i nie dotrzymują zobowiązań

pewnym znakiem złego partnera jest to, że nie mogą sobie zawracać głowy planowaniem… a kiedy to robią, nie mogą ich zatrzymać, by uratować im życie.

komuś, kto nie będzie dobry w związku, nie spodobają się plany. Mówię tu z własnego doświadczenia, bo nie znosiłam planów z facetami, z którymi się umawiałam. Czułam się uduszona. Nie chciałem tracić czasu, żeby je zobaczyć, bo po prostu nie zależało mi na nich aż tak bardzo. Wiem, że to brzmi okropnie i tak było. Byłem wtedy okropnym partnerem.

Jeśli widzisz tę jakość w kimś, z kim się spotykasz, uwolnij go.

zawsze koncentrują się na seksie

ktoś, kto jest złym partnerem (a także ktoś, kto nie jest super zainteresowany Związkiem), prawdopodobnie skupi się tylko na seksie. Jeśli czujesz, że wszystko, czego od ciebie chcą, to seks, to prawdopodobnie jest to prawda.

Jeśli jesteś z kimś, kto interesuje się tylko seksem i chcesz od niego więcej, powinieneś pozwolić mu odejść, ponieważ najprawdopodobniej nie dostarczy Ci tego, czego potrzebujesz w najbliższym czasie.

są samolubni

zły partner jest samolubny — prosty i prosty. Niezależnie od tego, czy ignorujesz Cię, gonisz za tym, czego chcą, manipulujesz, czy znikasz, ktoś taki nie jest wart twojego czasu. Jest prawdopodobne, że ich egoizm rozegra się na wiele sposobów w trakcie twojego związku i będziesz miał tego dość prędzej niż później.

zamiast czekać, żeby zobaczyć, jak to wszystko idzie, po prostu porzuć związek i uniknij bólu serca.

ludzie w Twoim życiu ich nie lubią

To pewny znak, że ktoś nie pasuje do ciebie, jeśli zaczniesz się z nimi spotykać, a ludzie w twoim życiu natychmiast ich nie lubią. Jasne, czasami przyjaciele i rodzina mogą być trochę surowi, ale częściej dzieje się tak dlatego, że widzą coś w twoim partnerze, czego ty nie możesz.

Jeśli twoja słodka bestie, która zwykle lubi wszystkich, nienawidzi twojego nowego faceta, zwróć uwagę. To pewnie oznacza, że złamie ci serce, będzie złym partnerem, albo jedno i drugie.

są emocjonalnie zamknięci

ktoś, kto jest naprawdę złym partnerem, jest zazwyczaj bardzo zamknięty emocjonalnie. W końcu najlepsze relacje buduje się wokół wrażliwości. Jeśli nie możesz nawet poznać swojego partnera na tyle dobrze, aby zobaczyć ich prawdziwe, nie jest to odpowiedni związek dla ciebie.

ktoś zamknięty emocjonalnie pozwoli Ci się otworzyć i być bezbronnym, ale nie ujawni ci niczego. Sprawią, że poczujesz się, jakbyś ciągle ich gonił w związku. Ale bez względu na to, jak bardzo gonisz, nigdy ich nie przygwoździsz, ponieważ nie chcą być przygwożdżeni.

Jeśli martwisz się, że możesz spotykać się z kimś, kto skończy jako zły partner, niestety, Twoje przeczucie prawdopodobnie ma rację. To powiedziawszy, jeśli również spełniają niektóre z rzeczy na tej liście, są zdecydowanie kimś, kogo powinieneś porzucić jak najszybciej.

Sprawdź całą serię Gen Why i inne filmy na Facebooku oraz aplikację Bustle w Apple TV, Roku i Amazon Fire TV.

Sprawdź” Best Of Elite Daily ” stream w zgiełku aplikacji, aby uzyskać więcej takich historii!

muszę się do czegoś przyznać: kiedyś byłem naprawdę złym partnerem. Nie interesowały mnie związki, nie potrafiłam robić planów z ludźmi, a ogólnie rzecz biorąc, miałam dość randkowania. Czy brzmię jak koszmar? Byłem. Ale dzięki temu mam wgląd w to, czy facet, z którym się spotykasz, nie jest dla ciebie. Jeśli zastanawiasz się, ” czy to…

muszę się do czegoś przyznać: kiedyś byłem naprawdę złym partnerem. Nie interesowały mnie związki, nie potrafiłam robić planów z ludźmi, a ogólnie rzecz biorąc, miałam dość randkowania. Czy brzmię jak koszmar? Byłem. Ale dzięki temu mam wgląd w to, czy facet, z którym się spotykasz, nie jest dla ciebie. Jeśli zastanawiasz się, ” czy to…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.