masz zły raport. Co Teraz?

jedyną rzeczą gorszą od zaginięcia szkoły jest powrót do złego raportu. Jak reagujesz, zarówno ze swoją klasą, jak i odzyskać zaufanie sub? Członkowie naszej grupy infolinii WeAreTeachers na Facebooku ważą się.

napisz listy z przeprosinami.

“moi czwartoklasiści byli okropni z najnowszym subem, więc kiedy wróciłem, mieliśmy wielką rozmowę o szanowaniu naszego pokoju i klasy. Nauczyłem ich, jak napisać list z przeprosinami, w którym jest napisane, że Przepraszam, myliłem się, robiąc to, tak będę się zachowywał następnym razem, i proszę, wybacz mi. Kazałem im pisać listy do zastępstwa. Kiedy musiałem wrócić kilka dni później, byli świetni.”- Melana H.

“moi uczniowie piszą listy z przeprosinami do sub, a oni umieszczają” sub listy z przeprosinami są należne ” w swoich planistach, aby rodzice mogli ich o to zapytać.”- McCann V.

nie czekaj na nieobecność, aby przedstawić swoje oczekiwania.

“często odpowiadam na moje oczekiwania, niezależnie od tego, czy planuję wyjść, czy nie. Za każdym razem, gdy klasa w pobliżu mojego ma łódź podwodną, przypominam moim uczniom moje oczekiwania na to, kiedy i czy kiedykolwiek niespodziewanie mnie nie będzie. Mam również notatkę do mojej klasy w moim awaryjnym planie sub, który zostanie udostępniony klasie, aby mogli “usłyszeć” mój głos, mimo że mnie tam nie ma. Może to zabrzmieć jak przesada, ale wygląda na to, że działa.”- Sandy W.

ale nie czuj się, jakbyś musiał dać zrzeczenie się, aby dać konsekwencję.

nie pomyślałeś o wyrażeniu wyraźnych oczekiwań przed wyjazdem? Nadal możesz utrzymywać swoich uczniów w odpowiedzialności za ich zachowanie. “Uczę w szóstej klasie. To dobrze, jeśli ustawisz swoje oczekiwania przed wyjściem, ale szacunek powinien być automatyczny, a jeśli szanują Ciebie, powinni szanować łódź podwodną. Więc jeśli zostanie nazwisko, kiedy mnie nie będzie, zawiadomienie lub brak powiadomienia, ten student dostanie kozę. Gdyby wicedyrektor musiał przyjść, sprawiłbym, że cała klasa zostanie po szkole, żeby pokazać ci, że jesteś wredny.”- S. K. o.

“napisałbym list do rodziców o ich zachowaniu i poprosiłbym o wsparcie, a na liście wymagałbym podpisu rodzica.”- Dawn M.

ale należy pamiętać, że może dostać trochę odepchnąć. Inny czytelnik napisał: “zrobiłem to i miałem rodziców-których dzieci były notowane więcej niż raz na liście sub za złe zachowanie-nazwał mnie krzykiem, ponieważ jak śmiem oskarżać ich dziecko o takie zachowanie. Nie ich Anioł!”Nasza rada? Zaangażuj rodziców, ale pamiętaj, aby wypowiedzieć list w najbardziej konstruktywny i pozytywny sposób, aby uniknąć nieporozumienia.

ujawnia głównych sprawców oświadczeniami uczniów.

szanse są, nawet jeśli Klasa jako całość była okropna, niektórzy gracze byli gorsi od innych, a może kilku wcale nie było złych. “Każę każdemu z nich pisać “Oświadczenia” szczegółowo opisujące to, co się stało z ich perspektywy. Główni podżegacze zawsze pojawiają się i można wymierzyć odpowiednią karę.”- Kristine K.

imiona mają znaczenie!

“zdecydowałem się nigdy nie używać terminu” sub.”Kilka lat temu dowiedziałem się, że większość uczniów uważa, że” sub ” nie jest nauczycielem. Mówię o nich jako o “gościnnym Nauczycielu”.”Tłumaczę mojej klasie, że nauczyciel gościnny poszedł na studia tak samo jak ja i zasługują na ten sam szacunek.”- Belinda M.

skup się na pozytywach.

zamiast mówić uczniom, jak nie działać, skup się na pozytywnych rzeczach, które mogą zrobić, aby zapewnić dobre wrażenia. “Następnym razem, gdy kolega ma łódź podwodną, powinieneś nauczyć tych uczniów, jak być pomocnym i sprawić, by zrobili coś miłego dla łodzi podwodnej kolegi podczas oglądania, i wykorzystać to jako moment do nauki.”- Kelly M.

“przeczytaj, że panna Nelson zaginęła i porozmawiaj o tym. Kiedy dostanę naprawdę dobry raport, przyniosę pączki lub zaplanuję dodatkową przekąskę lub aktywność. Do tej pory w tym roku pozytywne nagrody działały, dzięki Bogu!”- Shellie S.

chcielibyśmy usłyszeć, jak poradziłeś sobie ze złym raportem. Przyjdź i podziel się z nami naszą grupą infolinii WeAreTeachers na Facebooku.

Plus wskazówki dotyczące przygotowania do urlopu macierzyńskiego.

jedyną rzeczą gorszą od zaginięcia szkoły jest powrót do złego raportu. Jak reagujesz, zarówno ze swoją klasą, jak i odzyskać zaufanie sub? Członkowie naszej grupy infolinii WeAreTeachers na Facebooku ważą się. napisz listy z przeprosinami.nie czekaj na nieobecność, aby przedstawić swoje oczekiwania.ale nie czuj się, jakbyś musiał dać zrzeczenie się, aby dać konsekwencję.ujawnia głównych sprawców…

jedyną rzeczą gorszą od zaginięcia szkoły jest powrót do złego raportu. Jak reagujesz, zarówno ze swoją klasą, jak i odzyskać zaufanie sub? Członkowie naszej grupy infolinii WeAreTeachers na Facebooku ważą się. napisz listy z przeprosinami.nie czekaj na nieobecność, aby przedstawić swoje oczekiwania.ale nie czuj się, jakbyś musiał dać zrzeczenie się, aby dać konsekwencję.ujawnia głównych sprawców…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.