Nagrywanie połączeń WhatsApp-sposoby przechwytywania połączeń głosowych w celu zapewnienia zgodności

pracownicy i specjaliści w sektorach finansowym, publicznym i opieki zdrowotnej, między innymi, borykają się z różnymi przepisami dotyczącymi archiwizacji, aby złagodzić zachowania niezgodne z przepisami i nieetyczne zachowania.

w przypadku wielu podmiotów komunikacja biznesowa wysyłana za pośrednictwem Whatsappmusi być teraz archiwizowana i rejestrowana zgodnie ze standardami regulacyjnymi. WhatsApp to efemeryczne oprogramowanie do przesyłania wiadomości, co oznacza, że nie przechowuje żadnych zapisów komunikacji wysłanych za pośrednictwem platformy. Ponieważ WhatsApp nie przechowuje żadnych zapisów, zainteresowane firmy i organizacje rządowe będą musiały opracować sposoby archiwizowania wiadomości wysyłanych przez WhatsApp.

nagrywanie rozmów WhatsApp jest jednym z podstawowych zadań, które Agencje i firmy muszą wykonać, ponieważ coraz więcej osób korzysta z zaszyfrowanej aplikacji do wykonywania połączeń telefonicznych ze współpracownikami i klientami. Zawsze istnieje możliwość, że pracownicy przekazują informacje istotne dla organizacji, a taka komunikacja musi zostać zarchiwizowana ze względu na zgodność.

Nagrywaj połączenia głosowe za pośrednictwem aplikacji innych firm

jednym ze sposobów przechwytywania połączeń głosowych WhatsApp jest poleganie na aplikacji innej firmy. Na rynku dostępne są różne aplikacje, które mogą skutecznie nagrywać połączenie głosowe. Nie ma oficjalnej aplikacji do nagrywania zatwierdzonej przez WhatsApp, dlatego firmy muszą szukać najbardziej niezawodnej aplikacji, jeśli uciekają się do tej metody.

większość aplikacji innych firm, które nagrywają połączenia głosowe WhatsApp, może również nagrywać połączenia wykonane za pośrednictwem innych aplikacji. Większość z tych aplikacji do nagrywania rozmów zapisuje nagrane połączenie w formacie MP3, podczas gdy inne pozwalają użytkownikowi wybrać format pliku, którego użyć. Jeden rejestrator, Rejestrator Rozmów dla WhatsApp, jest tylko dla WhatsApp.

aplikacje, które można zainstalować na swoich telefonach, aby nagrywać połączenia głosowe, będą jednak mogły przechowywać nagranie tylko w pamięci urządzenia. Jeśli firmy skorzystają z tej metody, nadal będą musiały pobrać pliki ręcznie i osobno przechowywać je w bezpiecznym miejscu.

niebezpieczna alternatywna metoda – zakorzenienie telefonu i nagrywanie ekranu

użytkownicy Androida mają trzecią opcję: wykorzenić urządzenie. Nie zalecamy tego, ponieważ naraża to bezpieczeństwo telefonu i może zepchnąć cię z toru aktualizacji producenta, ale jeśli musisz, to śmiało rootuj swój telefon i użyj aplikacji do nagrywania ekranu SCR, dostępnej za pośrednictwem XDA. Aplikacja wykorzystuje różne hacki i interfejsy API, które mogą nie działać na określonych urządzeniach. Ponadto, urządzenie może stać się bezużyteczne, jeśli proces zakorzenienia nie powiedzie.

niepraktyczna alternatywa – używanie innego telefonu do nagrywania rozmowy telefonicznej

niepraktyczna i tania metoda przechwytywania połączenia głosowego WhatsApp jest dostępna dla osób, które mają dwa telefony dostępne. Nie wszystkie osoby mogą sobie pozwolić na uzyskanie aplikacji do nagrywania rozmów lub ryzyko użyteczności swoich urządzeń, ale mogą być w stanie uzyskać inny telefon i użyć go do nagrywania rozmowy.

ludzie będą musieli tylko umieścić główny telefon na głośnomówiącym, użyć drugiego telefonu, aby nagrać rozmowę i upewnić się, że są w cichym miejscu.

praktyczna i zgodna metoda nagrywania rozmów WhatsApp– Korzystanie z solidnego archiwizatora WhatsApp

TeleMessage WhatsApp Archiver to najnowszy dodatek do naszych mobilnych produktów do archiwizacji, które bezpiecznie rejestrują treści od operatorów mobilnych i urządzeń mobilnych dla różnych modeli własności (BYOD, CYOD i wydane przez pracodawcę). TeleMessage korzysta z własnej platformy chmury prywatnej i przechowuje dane w obiektach hostingowych z certyfikatem SSAE-16 SOC2. Firmy będą mogły przestrzegać przepisów, w tym MiFID II, sec, Dodd-Frank Act, HIPAA, SOX, GLPA, a także tych wprowadzonych w życie przez amerykańskie sądy federalne i ustawodawstwo stanowe bez ręcznego przetwarzania zarchiwizowanych danych.

TeleMessage może przechwytywać połączenia głosowe, wiadomości SMS, media społecznościowe i komunikację WhatsApp z telefonów komórkowych firmowych lub BYOD. Zarchiwizowane zapisy są bezpiecznie i niezawodnie przechowywane na serwerach TeleMessage lub przekazywane do wybranego dostawcy archiwizacji danych. Zabezpieczone dane można następnie wykorzystać do usunięcia luk w zgodności.

TeleMessage oferuje międzybranżowe i międzynarodowe SMS-y komórkowe & archiwizację połączeń dla telefonów firmowych i BYOD. Skontaktuj się z nami już dziś, aby wypróbować nasze mobilne produkty do archiwizacji.

pracownicy i specjaliści w sektorach finansowym, publicznym i opieki zdrowotnej, między innymi, borykają się z różnymi przepisami dotyczącymi archiwizacji, aby złagodzić zachowania niezgodne z przepisami i nieetyczne zachowania. w przypadku wielu podmiotów komunikacja biznesowa wysyłana za pośrednictwem Whatsappmusi być teraz archiwizowana i rejestrowana zgodnie ze standardami regulacyjnymi. WhatsApp to efemeryczne oprogramowanie do przesyłania wiadomości, co…

pracownicy i specjaliści w sektorach finansowym, publicznym i opieki zdrowotnej, między innymi, borykają się z różnymi przepisami dotyczącymi archiwizacji, aby złagodzić zachowania niezgodne z przepisami i nieetyczne zachowania. w przypadku wielu podmiotów komunikacja biznesowa wysyłana za pośrednictwem Whatsappmusi być teraz archiwizowana i rejestrowana zgodnie ze standardami regulacyjnymi. WhatsApp to efemeryczne oprogramowanie do przesyłania wiadomości, co…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.