napisz do nas

zawsze jesteśmy zainteresowani wysłuchaniem programistów, projektantów, twórców treści i twórców cyfrowych, którzy chcą pisać o najnowszych i najbardziej wpływowych technologiach. Skontaktuj się z nami poprzez nasz formularz pitch.

jesteśmy szczególnie zainteresowani pomaganiem ludziom zrozumieć kolejną falę technologii internetowych, takich jak przepływy pracy Jamstack i narzędzia takie jak Gatsby i Eleventy to Deno, Rust, WebAssembly i inne.

poza kodem, nasza publiczność obejmuje projektantów, a także programistów, którzy chcą stać się bardziej wykwalifikowani w projektowaniu. Aktywnie poszukujemy treści w Figma, Adobe XD, Sketch, Invision Studio, otaczających ekosystemach, nowych technologii prezentacji, takich jak zmienne czcionki, a także zastosowania zasad projektowania w nowych mediach i paradygmatach interfejsu.

wiemy również, że praca nad rozwojem, projektowaniem i treścią to wszystkie formy pracy z wiedzą. W tym celu chcemy pomóc czytelnikom nauczyć się, jak w pełni wykorzystać wiedzę, myśl i narzędzia produktywności, takie jak Notion, Roam Research, Foam, Obsidian i Airtable. Podobnie chcemy pokazać ludziom, jak zautomatyzować więcej ich życia osobistego i przepływów pracy za pomocą narzędzi takich jak Zapier i skróty iOS.

wreszcie wierzymy, że przyszłość sieci i jej zdrowie są niezbędne dla przyszłości ludzkiej cywilizacji i jej zdrowia. Jeśli masz coś do powiedzenia na temat przyszłości sieci i stanu branży technologicznej, zapraszamy do kontaktu. Chcemy również pomóc twórcom wprowadzić te pomysły w życie. W tym celu interesuje nas więcej treści o tym, jak Web 2.0 twórców może zaangażować się w technologię Web3 i jak możemy wdrożyć więcej filozofii projektowania IndieWeb i Fediverse, budując zdecentralizowane, federacyjne struktury w oprogramowaniu.

każdy znajdzie tu coś dla siebie. Prosimy tylko o przyniesienie swoich największych pomysłów. Jeśli istnieje głos zwątpienia, który powstrzymuje cię przed złożeniem prezentacji, zignoruj go-gwarantuję, że opublikowaliśmy prace osób z mniejszym doświadczeniem niż ty na temat, który Cię pasjonuje, a z mojego doświadczenia wynika, że ten głos jest całkiem dobrym znakiem, że przemyślałeś rzeczy bardziej niż ludzie, którzy niezależnie od tego będą rzucać. Stań się przeciwwagą dla szybkiego poruszania się i łamania rzeczy.

jesteśmy bardziej zainteresowani publikowaniem wielkich pomysłów niedoskonale napisanych niż bezpiecznymi treściami dopracowanymi do perfekcji (i pomożemy Ci je dopracować).

do zobaczenia po drugiej stronie:

Submit zgłoś ofertę

Fakturowanie SitePoint

kochamy naszych autorów i redaktorów, a także uwielbiamy płacić wszystkim na czas. Aby upewnić się, że płatność zostanie przetworzona tak szybko, jak to możliwe, prześlij fakturę na adres [email protected] z wszystkimi wymaganymi informacjami, w ciągu 90 dni od opublikowania artykułu. Faktury otrzymane po tym czasie nie będą opłacane.

nie używaj adresu e-mail do rozsyłania artykułów. Nie trafi do redakcji. Użyj linku w pierwszym akapicie.

nie wiesz jak utworzyć fakturę? Oto darmowy szablon.

Jeśli nie jesteś pewien, ile należy wystawić faktury za artykuł, skontaktuj się z redaktorem.

twoja faktura musi zawierać:

  • Twoje imię i nazwisko, wyświetlone na twoim artykule.
  • nazwa Twojej firmy, jeśli dotyczy
  • unikalny numer faktury
  • data Twojej faktury
  • Twój adres lub adres firmy
  • Twój adres PayPal
  • szczegółowa lista artykułów, z adresami URL (muszą to być opublikowane adresy URL, jeśli przesyłasz URL podglądu artykułu, faktura nie zostanie opłacona) i kanałem (np. Design & UX, HTML & CSS, Ruby itp.)

w stosownych przypadkach należy podać Numer Identyfikacji Podatkowej (np. ABN / VAT Reg No / VAT TIN itp.). Jeśli jesteś mieszkańcem Australii, musisz dołączyć swój ABN na fakturze (nawet jeśli jesteś freelancerem).

wszystkie stawki zawierają podatki lokalne.

prosimy o wystawienie faktury na adres:
SitePoint Pty Ltd
Level 1
110 Johnston St,
Fitzroy VIC 3065
Australia

uwaga dla każdego, kto chce wysłać nam skrzynię piwa: to jest również nasz adres wysyłki!

metody płatności

prosimy o podanie niezbędnych informacji dotyczących płatności. Dostępne opcje płatności obejmują:

  • adres e-mail PayPal
  • Przelew Bankowy (tylko w Australii)
  • przelew SWIFT po wcześniejszym uzgodnieniu z SitePoint. Obowiązuje opłata transakcyjna w wysokości 25 USD.

terminy płatności

nie zawsze dokonujemy płatności PayPal w określonym dniu każdego tygodnia lub dwóch tygodni, ponieważ zależy to od ilości przesłanych faktur. Czasami możesz otrzymać płatność w ciągu dnia lub dwóch, innym razem zajmie to trochę dłużej. Możesz oczekiwać, że płatność PayPal dotrze w ciągu 14 dni roboczych.

przelewy bankowe i płatności SWIFT są dokonywane mniej więcej raz na 14 dni roboczych. Może upłynąć dodatkowy dzień, zanim płatności pojawią się na twoim koncie, więc możesz spodziewać się płatności w ciągu 15 dni roboczych.

zawsze jesteśmy zainteresowani wysłuchaniem programistów, projektantów, twórców treści i twórców cyfrowych, którzy chcą pisać o najnowszych i najbardziej wpływowych technologiach. Skontaktuj się z nami poprzez nasz formularz pitch. jesteśmy szczególnie zainteresowani pomaganiem ludziom zrozumieć kolejną falę technologii internetowych, takich jak przepływy pracy Jamstack i narzędzia takie jak Gatsby i Eleventy to Deno, Rust, WebAssembly i…

zawsze jesteśmy zainteresowani wysłuchaniem programistów, projektantów, twórców treści i twórców cyfrowych, którzy chcą pisać o najnowszych i najbardziej wpływowych technologiach. Skontaktuj się z nami poprzez nasz formularz pitch. jesteśmy szczególnie zainteresowani pomaganiem ludziom zrozumieć kolejną falę technologii internetowych, takich jak przepływy pracy Jamstack i narzędzia takie jak Gatsby i Eleventy to Deno, Rust, WebAssembly i…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.