objawy chłopca czy dziewczynki?: Moje doświadczenie w przewidywaniu płci dziecka w czasie ciąży

Uwaga: Ten post jest o moich osobistych doświadczeniach i nie powinien być traktowany jako ekspert ani porada medyczna.

postanowiłam zrobić z tego pierwszego posta, który napiszę niedługo po urodzeniu dziecka. Tak, przez czterdzieści tygodni, wraz z moim dzieckiem, nosiłam te zdania w głowie. Puść mnie…..!

szczerze mówiąc, byłam zaciekawioną mamą. Zwłaszcza jako mama lubiąca małe dziewczynki, a moje pierwsze dziecko jest chłopcem, moja druga ciąża sprawiła, że gorączkowo szukałam wskazówek dotyczących płci. Od czytania starych opowieści położnej z różnych kultur po bezpośrednie prośby do ludzi w centrum skanowania, próbowałem wszystkiego, co było w moich rękach, tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że w kraju takim jak Indie, niestety trzeba poczekać, aż dziecko się urodzi. Aby dodać do mojego niepokoju, wszyscy nasi nieoficjalni ginekolodzy (ciekawe kto? Stara Sąsiadka, ciocia, która spotkała mnie w drodze do świątyni, pani, która usiadła obok mnie w poczekalni ginekologa, nieznajoma ciocia, która zauważyła mój duży brzuszek na placu zabaw dla dzieci i tym podobne) potwierdziła, że”to znowu będzie chłopiec”, po prostu skanując obraz mojego brzuszka 🙄

teraz, gdy niecierpliwie wyczekiwany sekret został ujawniony, czuję, że obowiązkiem jest podzielenie się znakami płci, których doświadczyłem podczas wizyty u ginekologa.moje ciąże. I obalić wszystkie drogie starsze panie! Tak, drugi to rzeczywiście księżniczka!

jeśli jesteś rodzicem oczekującym, próbując odgadnąć, który pakiet cię czeka, baw się dobrze z moimi teoriami. Jednak pamiętaj, oczekuj ultra dźwięku, wszystkie teorie to tylko teorie! Wiedz również, że choć stare babcie i ciotki wokół ciebie mogą wydawać się znawcami kształtów, rozmiarów i pozycji, mogą się jednak mylić 😆

mity, które mi działały

tętno płodu: Jest to popularny mit, że tętno płodu poniżej 140 uderzeń na minutę w czasie ciąży wskazuje na chłopca, podczas gdy powyżej 140 uderzeń na minutę wskazuje na dziewczynkę. Podczas gdy wiele osób uważa to za MIT i jak w rzeczywistości obalane często, to działało dobrze dla mnie.

źródło:http://www.thegenderexperts.com/

kiedy nosiłam chłopca, jego tętno w brzuchu zawsze mieściło się w granicach 140 uderzeń na minutę. Tym razem jednak z moją dziewczyną pozostało 156 bpm do dnia, w którym miała termin.

apetyt na jedzenie: kobiety doświadczają dziwnego pragnienia jedzenia przez cały okres ciąży. Czasami mogą mieć potrzebę jedzenia “czegoś” z ich “smaku łaknienia”, ale co dziwne, mogą nie być w stanie zidentyfikować, czego dokładnie pragną ich kubki smakowe. W naszej części świata uważa się, że kobieta w ciąży niosąca chłopca, pragnie słonego lub kwaśnego jedzenia, podczas gdy dziewczyny przynoszą apetyt na słodycze. Ogólnie rzecz biorąc, nie preferuję pikantnego smaku. Jednak, kiedy niosłem mojego chłopca, nie mogłem myśleć o czymś innym niż ryż tamaryndowca (pikantne danie Indian południowych wykonane z tamaryndowca).

Sizzling Hot Chocolate Brownie – najlepsze jedzenie, jakie jadłam podczas ciąży!

I z moją dziewczyną, pragnąłem słodyczy. Jednak Gry hormonalne były takie, że choć mój język pragnął słodyczy, raz je zjadłem, efekt posmakowy był gorzki. Zauważ, że szaleństwo ciastek czekoladowych i lodów było powszechne podczas obu moich ciąż, jak większość kobiet w ciąży raport. To chyba nie powinno być brane pod uwagę pod słodkie zachcianki.

kształt Bump: czytałem raz po raz, że noszenie dziecka nisko jest oznaką chłopca, podczas gdy wysoki bump jest oznaką dziewczynki. Nie jestem pewien, czy mi się udało. Przez kilka dni nie mogłem dobrze rozpoznać, jak wygląda niski i wysoki bump. Patrzenie w lustro nie było pomocne. Ale porównując zdjęcia obu ciąż, mogę teraz określić, co ludzie mają na myśli przez niskie i wysokie guzki. Guz mojego syna był naprawdę niski, podczas gdy moja dziewczyna pozostała na haju nawet w ciągu ostatniego tygodnia.

ruchy dziecka: jest to jeden z rzadkich objawów, o których słyszałam od kilku znajomych. Ruchy dziecka jest jednym z ekscytujących doświadczeń ciąży. Zaskoczyło mnie, że mój chłopak i dziewczyna wykonują różne ruchy. Mój chłopak dużo kopnął w środku, a kiedy się poruszył, było to odważne i widoczne nawet nad moimi ubraniami. Jednak większość ruchów mojej dziewczyny była subtelna i głównie po lewej stronie.

quizy Online: co?!!! To może zabrzmieć głupio. Ale zrobiłem kilka quizów online przewidywania płci (oczywiście w oparciu o te same odwieczne mity). Niezależnie od logiki tych quizów, dokładnie przewidzieli nadejście mojej dziewczyny. To całkiem dobra zabawa, aby spróbować kilku z nich.

zmiany w wyglądzie mamy: Innym popularnym mitem w naszej części świata jest to, że niosąc dziewczynę, twarz matki nie tylko świeci, ale także wydaje się niezwykle piękna. Dobrze mi to wyszło. Kiedy byłam w ciąży z moim chłopcem, wyglądałam brzydko (to znaczy dosłownie brzydko), szczególnie w ciągu ostatniego miesiąca. Z moją dziewczyną jednak nie stałem się brzydki, nie to, że świeciłem lub wyglądałem pięknie.

mity, które przeszły jako mity

teoria Ramziego: Jest to jedna z nowych metod, które pojawiają się na pierwszej stronie wyszukiwania przewidywania płci. Początkowo ta brzmiała obiecująco, ponieważ twierdzi nie tylko 97% dokładności, ale także jako dobrze udokumentowana Metoda naukowa. Teoria ta opiera się na prawej lub lewej orientacji łożyska, jak widać we wczesnej ciąży (6.tydzień) ultra obrazu dźwiękowego. Założyłem, że jest to najprostsza metoda, a konkretnie możliwość znalezienia płci już w 6 tygodniu była dla mnie ekscytująca.

źródło: http://www.thegenderexperts.com/ramzi-teoria.html

jednak rzeczywistość nie była słodka. Spędziłem sporo czasu przeglądając kilka ultra-dźwiękowych obrazów. Po pierwsze, jeśli nie znasz się trochę na radiologii, lokalizacja łożyska nie jest zabawna. Nawet jeśli tak, zrozumienie, czy jest zorientowane na prawo czy na lewo, jest skomplikowane, którego poziom wzrasta, gdy zaczynasz się mylić z czyją lewą lub prawą – dziecka czy matki? Powiedział, że po rozczarowującym doświadczeniu badań, pozwoliłem tej teorii odejść od mojego podniecenia.

poranne mdłości: to niejasny mit, że dziewczęta przynoszą dodatkowy poziom porannych mdłości niż chłopcy. Przy moich dwóch ciąż, nudności i wymioty były równie poważne. Być może efekty hormonalne działały trochę inaczej. Z moim synem rzygałem, zanim zdążyłem skończyć to, co było na moim talerzu. Z moją dziewczyną mogłem jeść, ale przez następne kilka godzin to była przejażdżka kolejką górską. Najważniejsze było to, że oboje dzieci tak samo mnie niepokoiły przez kilka miesięcy.

źródło:http://chinesegenderpredictor.net/

Kalendarz chiński: przede wszystkim istnieją różne wersje wykresu na ten sam rok ze sprzecznymi przewidywaniami. Dla mnie nie zadziałało za pierwszym razem, chociaż zadziałało za moją drugą ciążą. Więc nazwę to kalendarzem czasu.

życzę ci powodzenia, jeśli jesteś rodzicem oczekującym.

pamiętaj każda ciąża jest wyjątkowa i okres niezliczonych emocji dla kobiety.

chciałbym usłyszeć od tych, którzy chcieliby podzielić się znakami płci podczas ciąży. Możesz sprawdzić Raport z ciąży, by sprawdzić punkt tętna płodu? Czy masz komentarze na temat kształtu guza i płci dziecka? Jakiego smaku pragniesz w czasie ciąży? Wierzysz w jakieś inne mity? Podziel się. Mamy wiele kobiet na całym świecie czekających na Twoje doświadczenia.

możesz przeczytać moje inne posty na temat ciąży& macierzyństwo

doświadczenia przedurodzeniowe

Co kochałam bardziej-brzuch czy dziecko?

to też przeminie

emocje macierzyńskie

strony z mojej fotoksiążki ciążowej

co nam pępowina dyktowała!

Baby Blues – Beyond Pushes&

to ‘coś’ na co nie byłam przygotowana!

jak Ładowanie…

Uwaga: Ten post jest o moich osobistych doświadczeniach i nie powinien być traktowany jako ekspert ani porada medyczna. postanowiłam zrobić z tego pierwszego posta, który napiszę niedługo po urodzeniu dziecka. Tak, przez czterdzieści tygodni, wraz z moim dzieckiem, nosiłam te zdania w głowie. Puść mnie…..! szczerze mówiąc, byłam zaciekawioną mamą. Zwłaszcza jako mama lubiąca małe…

Uwaga: Ten post jest o moich osobistych doświadczeniach i nie powinien być traktowany jako ekspert ani porada medyczna. postanowiłam zrobić z tego pierwszego posta, który napiszę niedługo po urodzeniu dziecka. Tak, przez czterdzieści tygodni, wraz z moim dzieckiem, nosiłam te zdania w głowie. Puść mnie…..! szczerze mówiąc, byłam zaciekawioną mamą. Zwłaszcza jako mama lubiąca małe…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.