Październik 2018 Aktualizacja Xbox już dziś

jeśli moglibyśmy odwrócić waszą uwagę od odkrywania pięknej scenerii i zostania gwiazdą Horizon w historycznej Wielkiej Brytanii dzięki Forza Horizon 4, mamy kilka nowych funkcji Xbox One do udostępnienia. Aktualizacja Xbox z października 2018 r. wprowadza nowe sposoby wyrażania siebie za pomocą awatarów, interakcji z konsolą za pomocą umiejętności głosowych i cieszenia się ulubionymi treściami strumieniowymi. Oto podsumowanie tego, co nowego:

nowe awatary na Xbox

nowe awatary Xbox
nowe awatary Xbox są ekspresyjne, kreatywne i, co najważniejsze, ożywiają społeczność fanów, którą reprezentują. Edytor awatarów oferuje szeroką gamę typów nadwozia, a cała szafa awatarów obsługuje wszystkie z nich, umożliwiając unikalne dopasowanie awatara w dowolny sposób.na konsoli Xbox One pojawią się awatary

. Zobaczysz swój własny awatar na swoim profilu, a także na stronach profilowych każdego, kto zdecydował się reprezentować siebie jako awatary. Znajdziesz również awatary na postach w kanale aktywności, bloki znajomych na ekranie głównym, rankingi wyników graczy, nagłówki klubów, porównania profili i wiele innych. Oprócz wszystkich przedmiotów, które są dostępne w dniu premiery, mamy również nowy sklep awatarów, w którym można zdobyć jeszcze więcej nowych przedmiotów awatara, w tym licencjonowane projekty z Halo, Gears of War i nie tylko. Z nową zawartością co miesiąc, Avatar Store to zróżnicowany rynek ubrań, strojów, rekwizytów i akcesoriów, aby twój awatar był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Po utworzeniu nowego awatara możesz użyć funkcji Photobooth, aby zrobić świetne zdjęcie swojego awatara, które będzie używane jako obrazek gracza. Oprócz nastroju, który ustawiłeś dla swojego awatara, możesz również użyć fotobudki, aby ustawić swojego awatara za pomocą wielu różnych emotek, z których każda może być wstrzymana i zaawansowana klatka po klatce z większą kontrolą niż kiedykolwiek wcześniej. Sterowanie obracaniem i powiększaniem pomaga uchwycić dokładnie tę pozę, której szukasz, a szeroka gama kolorów tła umożliwia ustawienie sceny.

Jeśli wolisz oryginalny Avatar na Xboxa, to też w porządku! Nowy edytor awatarów Xbox umożliwia również porównywanie i wybieranie, która wersja awatara Xbox najlepiej odzwierciedla sposób, w jaki chcesz być postrzegany w usłudze Xbox Live. Jeśli zdecydujesz się reprezentować siebie jako oryginalnego awatara Xbox, cała zawartość z szafy oryginalnego awatara Xbox będzie nadal dostępna za pośrednictwem aplikacji oryginalne awatary Xbox na konsolach Xbox One i Windows 10.

Amazon Echo Dot Xbox One Bundle

Xbox Skill for Cortana and Alexa
Xbox Skill for Cortana and Alexa jest już dostępna w USA.Ta funkcja umożliwia użytkownikom korzystanie z głosu do nawigacji i interakcji z konsolą Xbox za pośrednictwem urządzeń obsługujących Cortanę i Alexę-rozszerzając nawigację głosową poza wcześniejsze możliwości Kinect i zestawu słuchawkowego. Dzięki umiejętności Xbox ludzie mogą używać poleceń głosowych, aby włączać/wyłączać konsolę, regulować głośność, uruchamiać gry i aplikacje, uruchamiać i zatrzymywać transmisje w programie Mixer, robić zrzuty ekranu i nie tylko. Na przykład, jeśli masz włączoną umiejętność Xbox w swoim Echu, po prostu powiedz “Alexa, Uruchom Forza Horizon 4”, A to polecenie automatycznie włączy konsolę, zaloguje Cię i uruchomi Forza Horizon 4. Poszukaj umiejętności Xbox w sklepie z umiejętnościami Alexa lub sklepie z umiejętnościami Cortana, aby rozpocząć. Aby skonfigurować Alexę, po prostu powiedz “Alexa, otwórz konsolę Xbox”, a aby skonfigurować Cortanę, po prostu powiedz “Hej Cortana, otwórz konsolę Xbox” lub wyszukaj “Xbox” w sklepie z umiejętnościami asystenta. Aby dowiedzieć się więcej o tej nowej funkcji, zobacz nasz poprzedni post.

dodatkowo od jutra w USA, każdy, kto kupi kwalifikowany Pakiet Xbox One S lub Xbox One X w Amazon.com otrzyma również nową kropkę Amazon Echo, ale nie czekaj zbyt długo, ponieważ ta oferta jest dostępna tylko do wyczerpania zapasów.

Dolby Vision Xbox One Settings UI

Dolby Vision Video streaming na Xbox One
firma Xbox stara się dostarczać naszym fanom bogate opcje rozrywki. Dziś cieszymy się, że możemy uruchomić naszą najnowszą opcję rozrywki, Dolby Vision™ obsługa przesyłania strumieniowego wideo HDR na konsolach Xbox One S i Xbox One X! Technologia Dolby Vision umożliwia wybranym telewizorom wyświetlanie ulepszonego obrazu HDR z dynamiczną precyzją i dokładnością w porównaniu ze standardowym obrazem HDR, który jest statyczny dla całego oglądanego filmu / programu. Jeśli masz telewizor, który obsługuje najnowszą wersję Dolby Vision i subskrypcję Premium Netflix, wskocz i doświadcz niesamowitej jasności, kontrastu i kolorów już dziś! Dolby Vision w serwisie Netflix z subskrypcją premium będzie obsługiwany w momencie premiery, a w nadchodzących miesiącach pojawi się więcej aplikacji Dolby Vision.

aby włączyć Dolby Vision na konsoli, przejdź do ustawień- > Wyświetlanie i dźwięk- > wyjście wideo- > tryby wideo- > Zezwalaj na Dolby Vision. Jeśli potrzebujesz pomocy w konfigurowaniu tej funkcji lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat obsługiwanych telewizorów, zapoznaj się z tym wpisem na blogu.

nowe języki dla narratora
Xbox jest bardziej dostępny i integracyjny. Dziś Narrator na konsoli Xbox One wzbogaci się o pięć dodatkowych języków, w tym hiszpański, portugalski, polski, szwedzki i holenderski. Dodajemy również Australijską wersję języka angielskiego dla narratora, więc Australijscy użytkownicy nie będą już musieli wybierać języka angielskiego w USA lub Wielkiej Brytanii, aby używać narratora.

aktualizacje przechwytów
aktualizujemy zasady przechowywania danych GameDVR (“Przechwyty”), aby zapewnić Ci dostęp do przechwyceń, które mają największe znaczenie. Od poniedziałku, 29 października, podwoimy ilość miejsca na Przechwyty Xbox Live oferowanego wszystkim członkom Xbox Live. Po tej zmianie zawartość wcześniej przechwycona, która ma co najmniej 90 dni bez widoków, zostanie automatycznie usunięta, a zawartość ponad 30 dni bez widoków zostanie automatycznie usunięta, aby zapewnić, że pomagamy Ci przechowywać treści, które mają największe znaczenie. Jeśli masz ulubione ujęcia Xbox Live, które chcesz zachować, odwiedź tę stronę, aby dowiedzieć się, jak wykonać kopię zapasową ujęć na dysku wirtualnym lub zewnętrznym.

te aktualizacje są dostępne ze względu na insiderów Xbox, którzy pomogli kształtować te funkcje, więc wielkie dzięki dla was wszystkich za cenny wkład. Jeśli chcesz pomóc w tworzeniu przyszłości konsoli Xbox i uzyskać dostęp do wczesnych funkcji, pobierz aplikację Xbox Insider Hub na swój komputer Xbox One lub Windows 10 już dziś. Możesz także odwiedzić blog Xbox Insider, aby zapoznać się z najnowszymi informacjami o wersji i dowiedzieć się więcej. Wkrótce będziemy mieli więcej do przekazania na temat dodatkowych funkcji, które pojawią się na konsoli Xbox One tej jesieni. Do tego czasu ciesz się październikową aktualizacją i wesołą grą!

Uwaga redakcji: oryginalny post został zaktualizowany o aktualizacje funkcji przechwytywania.

jeśli moglibyśmy odwrócić waszą uwagę od odkrywania pięknej scenerii i zostania gwiazdą Horizon w historycznej Wielkiej Brytanii dzięki Forza Horizon 4, mamy kilka nowych funkcji Xbox One do udostępnienia. Aktualizacja Xbox z października 2018 r. wprowadza nowe sposoby wyrażania siebie za pomocą awatarów, interakcji z konsolą za pomocą umiejętności głosowych i cieszenia się ulubionymi treściami…

jeśli moglibyśmy odwrócić waszą uwagę od odkrywania pięknej scenerii i zostania gwiazdą Horizon w historycznej Wielkiej Brytanii dzięki Forza Horizon 4, mamy kilka nowych funkcji Xbox One do udostępnienia. Aktualizacja Xbox z października 2018 r. wprowadza nowe sposoby wyrażania siebie za pomocą awatarów, interakcji z konsolą za pomocą umiejętności głosowych i cieszenia się ulubionymi treściami…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.