Tydzień 12 Waiver-Wire Pickups: dostępne podkłady w większości lig Yahoo

mówi się, że sezon NFL zaczyna się w Święto Dziękczynienia, a z uroczystości zaledwie dzień drogi, nadszedł czas, aby zespoły poważnie podchodzą do swoich perspektyw.

właściwie, drużyny zaczęły poważnie grać we wrześniu, gdy mecze zaczęły się liczyć, ale muszą być w pełni rozwinięte pod koniec listopada, aby mogły wykonać duży ruch podczas ostatnich pięciu lub sześciu meczów sezonu.

zespoły, które są na500 mark or better powinno mieć doskonałą okazję do określenia własnego losu, jeśli chodzi o możliwości playoff.

to samo dotyczy piłkarzy fantasy. Ci, którzy wygrali co najmniej połowę swoich meczów, mają szansę wystartować w play-offach.

o to w tym wszystkim chodzi, bo bez względu na to, w jakiej lidze grasz, chodzi o to, aby wygrać mistrzostwo i zdobyć prawo do przechwalania się—i gotówkę, która przyszła z opłatami wstępnymi i Transakcyjnymi.

prawie każdy ma ruch do zrobienia pod koniec listopada. Możesz mieć rozgrywającego Drew Breesa w genialnym tempie, ale możesz cierpieć z powodu swoich uciekających pleców.

możesz biegać z powrotem Todd Gurley robi duże sztuki prawie co tydzień, ale Twoi odbiorcy mogą rozczarować.

nie narzekasz, jeśli masz wideout DeAndre Hopkins, ale czy dostajesz coś ze swoich ciasnych końców?

mamy rekomendacje na stanowiskach umiejętności dla Twojego zespołu. Każdy gracz, który jest na mniej niż 50 procent listy Yahoo kwalifikuje się jako śpiący.

podczas gdy wybuchowe Kansas City Chiefs i wysoko punktowane Los Angeles Rams są wyłączone w tym tygodniu po poniedziałkowym nocnym konkursie wyników, pozostałe 30 drużyn jest w akcji. Mamy wielu graczy, którzy kwalifikują się i powinni uczynić Wasz zespół lepszym.

rozgrywający

Baker Mayfield, Cleveland Browns, (41 procent) w Cincinnati Bengals

Lamar Jackson, Baltimore Ravens (19 procent) vs. Oakland Raiders

Dak Prescott, Dallas Cowboys (48 procent) vs. Washington Redskins

Lamar Jackson

Jackson ma wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu jako lider Baltimore Ravens i bycia siłą w fantasy football.

może w końcu zmienić sposób, w jaki gra na pozycji—prowadził piłkę 27 razy w zeszłotygodniowym zwycięstwie nad Cincinnati Bengals i rzucił 19 podań—ale jego obecny poziom agresywności i fizycznej gry dobrze pasuje do właścicieli fantasy.

Jackson wystartował w 11 tygodniu z powodu kontuzji biodra Joe Flacco, a on pomógł krukom, wykonując 13 podań na 150 jardów. Nie rzucił TD pass, ale to może się zmienić w stosunku do woeful Raiders. Oakland wygrywa z Arizona Cardinals, a wyjazd na cross-country raczej nie przyniesie ich najlepszych rezultatów.

Jackson biegł na 119 jardów w zwycięstwie nad Cincinnati i powinien być dobry na co najmniej 15 prób przeciwko Oakland.

LeGarrette Blount może nadal działać z mocą dla Lwów. Lynne Sladky/Associated Press

Running backs

Rashaad Penny, Seattle Seahawks (49 procent) w Carolina Panthers

LeGarrette Blount, Detroit Lions (9 procent) vs.Chicago Bears

Giovanni Bernard, Cincinnati Bengals (29 procent) vs. Cleveland Browns

legarrette Blount

naszą najbardziej oczywistą radą byłoby wziąć Penny, która odegrała kluczową rolę w pomaganiu Seahawks w rozwijaniu ataku nr 1 w lidze z 154,3 jardów na mecz.

Lwy są daleko w dół listy ze średnią 100.4 jardy na mecz (24 miejsce w NFL), a Blount nie był zbyt dużym uczestnikiem z 183 jardów (2,4 jardów na przenoszenie) i trzema przyłożeniami.

ale stawiamy na to, że Lwy będą gotowe do gry u siebie przeciwko smugującym niedźwiedziom w Dzień Dziękczynienia. Detroit grał w domu niedziela i pozostają w domu, podczas gdy niedźwiedzie grał w niedzielę wieczorem i muszą grać na początku czwartek.

dodatkowo rozgrywający Mitchell Trubisky ma kontuzję barku i może nie być w najlepszej formie, jeśli gra.

To może oznaczać krótki dobytek i obroty dla niedźwiedzi, a może Blount ciosów w kilku krótkich przyłożeniach.

Stacy Revere/Getty Images

Wide receiverers

Anthony Miller, Chicago Bears (42 procent) w Detroit Lions

Danny Amendola, Miami Dolphins (40 procent) w Indianapolis Colts

D. J. Moore, Carolina Panthers (39 procent) vs. Seattle Seahawks

Danny Amendola

delfiny nie grały do tej pory konsekwentnie w piłce nożnej, ale udało im się podzielić pierwsze 10 meczów, a to oznacza, że mogą biegać w miejscu Play-off, jeśli mogą się rozgrzać w sezonie.

Były zawodnik New England Patriot jest podstawowym bramkarzem trenera Adama Gase ‘ a z 47 przyjęciami na 456 jardów i jednym przyłożeniem.

choć w ostatnich sezonach delfinom brakowało konsekwencji i determinacji, to nie tak gra Amendola. Jego wysiłek zawsze był częścią jego apelu i to prawdopodobnie główny powód, dla którego Delfiny go podpisały.

w tym sezonie Amendola była celem 61 razy, i choć to nieco więcej niż sześć razy na mecz, liczba ta może zbliżyć się do 9 lub 10 razy na mecz w finałowych sześciu meczach.

mecz między Dolphins i Indianapolis może być strzelaniną o wysokiej punktacji, a Amendola złapie osiem podań, podejdzie na 100 jardów i dostanie się do strefy końcowej.

Tight ends

Cameron Brate, Tampa Bay Buccaneers (21%) vs. San Francisco 49ers

Jeff Heuerman, Denver Broncos (24 procent) vs.Pittsburgh Steelers

Jeff Heuerman

nie spodziewamy się, że Heuerman będzie miał dominującą grę przeciwko Steelers, ale obrona Pittsburgha prawdopodobnie go przeoczy, gdy przygotowują się do podjęcia Broncos w Mile High City.

dużo większą uwagę poświęca grze biegowej, w której występują Phillip Lindsay (670 jardów) i Royce Freeman (332 jardy) oraz wideout Emmanuel Sanders (600 jardów na 763 jardy).

Heuerman to gracz, który złapał 29 podań na 237 jardów i dwa przyłożenia. Chociaż nie są to wielkie sumy, Heuerman może grać w sytuacjach krótkiego mety, a 12 jego połowów zaowocowało pierwszymi upadkami.

poszukaj Heuermana, aby znaleźć otwarte przestrzenie i złapać przepustki z Case Keenum w 12 tygodniu.

mówi się, że sezon NFL zaczyna się w Święto Dziękczynienia, a z uroczystości zaledwie dzień drogi, nadszedł czas, aby zespoły poważnie podchodzą do swoich perspektyw. właściwie, drużyny zaczęły poważnie grać we wrześniu, gdy mecze zaczęły się liczyć, ale muszą być w pełni rozwinięte pod koniec listopada, aby mogły wykonać duży ruch podczas ostatnich pięciu lub…

mówi się, że sezon NFL zaczyna się w Święto Dziękczynienia, a z uroczystości zaledwie dzień drogi, nadszedł czas, aby zespoły poważnie podchodzą do swoich perspektyw. właściwie, drużyny zaczęły poważnie grać we wrześniu, gdy mecze zaczęły się liczyć, ale muszą być w pełni rozwinięte pod koniec listopada, aby mogły wykonać duży ruch podczas ostatnich pięciu lub…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.