Yousef Erakat Net Worth 2021 (pensja, Dwór, Samochody, biografia)

Youseytube to bogaty YouTuber znany jako FouseyTube z milionami obserwujących. Dom jest ogromny o łącznej powierzchni 4700 stóp kwadratowych (3133 w/z piwnicy), 4 sypialnie, 3 i pół łazienki wszystkie siedząc na 3 hektarach ziemi.

Yousef kupił dom dla swoich rodziców w lipcu 2016 roku za aż 700 tysięcy dolarów. Dom znajduje się w Princeton, New Jersey.

FouseyTube biografia | Wiki

Yousef Saleh Erakat urodził się 22 stycznia 1990 roku we Fremont w stanie Kalifornia w USA i jest YouTuberem, najbardziej znanym na świecie ze swojego kanału na Youtube FouseyTube, na którym przesyła śmieszne filmy i stał się sensacją na przestrzeni lat, ponieważ zgromadził ponad 10 milionów subskrybentów.

Yousef dorastał w swoim rodzinnym mieście, jako najmłodsze z czworga dzieci urodzonych przez rodziców pochodzenia palestyńskiego. Ma dwóch braci i siostrę, Nourę Erakat, która jest słynnym obrońcą praw człowieka i adiunktem w New Century College, George Mason University.

jego dzieciństwo nie było jednym z książek, ponieważ zmagał się z akceptacją zachowań ludzi wobec muzułmanów, podczas gdy w późniejszym życiu miał problemy z muzułmańskimi rodzinami, gdy miał wytatuowane ciało. Doprowadziło to do ciągłej walki z depresją, chorobą afektywną dwubiegunową i uzależnieniem od substancji. Na szczęście udało mu się znaleźć ukojenie w komedii.

przed założeniem fouseyTube, Yousef miał kilka innych kanałów YouTube, ale nie odniósł żadnego sukcesu. Trwało to nawet z fouseyTube, ale postanowił rozpocząć przesyłanie stereotypowych filmów dotyczących muzułmanów, co wkrótce zaczęło jego karierę. Stopniowo stawał się coraz bardziej popularny i w krótkim czasie był w stanie porzucić muzułmańskie Filmy, ponieważ w jego umyśle pojawiały się nowe popularne pomysły. Dzięki swojej rosnącej popularności, w 2012 roku Yousef został uznany za jednego z “40 inspirujących muzułmanów poniżej 40 roku życia” przez magazyn MBMuslima.

obecnie skupia się na żartach, skeczach i innych komediowych filmach, które przyniosły mu diamentową nagrodę YouTube Play Button w czerwcu 2017 roku, kiedy przekroczył 10 milionów subskrybentów. Jego filmy obejrzano ponad 1,6 miliarda razy, co znacznie zwiększyło jego wartość netto.

niektóre z jego najpopularniejszych filmów To ” Spiderman IN REAL LIFE PRANK!”, który obejrzano ponad 145 milionów razy, a następnie ” HAPPY ENDING MASSAGE PRANK!”, który ma 95 milionów wyświetleń, oraz ” MORTAL KOMBAT ELEVATOR PRANK!”, który do tej pory zebrał 79 milionów wyświetleń.

w 2015 roku Yousef podpisał kontrakt z Creative Artists Agency, jedną z najbardziej prestiżowych agencji talentów z Los Angeles, co znacznie zwiększyło jego wartość netto. Ostatnio rozpoczął współpracę z kolegą YouTuberem Romanem Atwoodem, gdy obaj wyruszyli na wspólną trasę zatytułowaną “Roman vs Fousey Tour”.

jest również utalentowanym muzykiem i aktorem, co również miało pozytywny wpływ na jego wartość netto. Do jego najpopularniejszych występów należy rola Jonathana w horrorze komediowym ” Boo! A Madea Halloween” (2016), oraz jej sequel “Boo 2! A Madea Halloween ” (2017). W 2015 roku ukazał się jego debiutancki singiel, zatytułowany “Prideland”.

życie osobiste

Jeśli chodzi o jego życie osobiste, Yousef jest w związku z inną gwiazdą YouTube Lilly Singh, najbardziej znaną na świecie jako IISuperwomanII. Wcześniej był w związku z dziewczyną o imieniu Alycia Tyre i krótko spotykał się z dziewczyną o imieniu Simmi.

  • jaka jest wartość netto PewDiePie?

Quick Facts About FouseyTube:

Full Name Yousef Erakat
Net Worth $4 Million
Date Of Birth January 22, 1990
Place Of Birth Fremont, California, United States
Height 1.78 m
zawód Youtuber
Edukacja New Century College, George Mason University
narodowość Amerykański
rodzeństwo Noura Erakat, Ahmed erakat, Mohammad erakat
filmy Boo 2! Madea Halloween, Kochamy Cię, Boo! Facebook Instagram | Facebook | Twitter | Snapchat

Youseytube to bogaty YouTuber znany jako FouseyTube z milionami obserwujących. Dom jest ogromny o łącznej powierzchni 4700 stóp kwadratowych (3133 w/z piwnicy), 4 sypialnie, 3 i pół łazienki wszystkie siedząc na 3 hektarach ziemi. Yousef kupił dom dla swoich rodziców w lipcu 2016 roku za aż 700 tysięcy dolarów. Dom znajduje się w Princeton, New…

Youseytube to bogaty YouTuber znany jako FouseyTube z milionami obserwujących. Dom jest ogromny o łącznej powierzchni 4700 stóp kwadratowych (3133 w/z piwnicy), 4 sypialnie, 3 i pół łazienki wszystkie siedząc na 3 hektarach ziemi. Yousef kupił dom dla swoich rodziców w lipcu 2016 roku za aż 700 tysięcy dolarów. Dom znajduje się w Princeton, New…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.