za barem: nowoczesny Trend Wine on Tap

nowy trend ogarnia naród, a my możemy zagwarantować, że będziesz chciał o tym usłyszeć!

Przeczytaj cały post tutaj…

7224097070_88c182e50c_z

7224097070_88c182e50c_z

istnieją właściciele restauracji i barów mogą zrobić wiele rzeczy: zaoferować WiFi, dodać wiele telewizorów z płaskim ekranem zamontowanych na ścianach, a nawet uaktualnić do tabletów do zamówienia. Ale z tymi wszystkimi ulepszeniami dla Twoich klientów i ich stale rosnącą technologią przenośną, dlaczego nie spróbować zrobić czegoś, czego nie robi większość konkurencji? To jest dokładnie to, co sprawi, że ludzie zaczną gadać i przyniosą więcej interesów.

mówimy o winie na beczce. To rosnący trend, a opinia publiczna naprawdę zaczyna się wkraczać w tę koncepcję. Wino jest bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy nowoczesny bar musi oferować co najmniej skromne menu Win. Jednak to oczekiwanie wiąże się również z wieloma dobrze znanymi problemami:

 • jeśli butelka zostanie otwarta, wino zepsuje się w ciągu dnia lub dwóch, a pozostały produkt musi zostać wyrzucony.
 • butelki wina zajmują dużo miejsca.
 • rzeczywisty proces pakowania wina w butelki jest kosztowny i wytwarza wiele odpadów, w tym korek i szkło, nie wspominając o ilości energii i zanieczyszczeniu związanym z produkcją, transportem i dostawą.

Jak działa wino na kranie

za barem linia wylewek do wina na kranie

za barem linia wylewek do wina na kranie

zanim będziesz mógł nawet rozważyć tego rodzaju ulepszenie, musisz zrozumieć, jak to zrobić.kilka rzeczy na ten temat. Po pierwsze: koszt. Teraz, to kosztuje około $800, aby dodać jeden system kranu wina. Zajmuje mniej więcej tyle miejsca, co duży kosz na śmieci. Tak, jest to trochę inwestycja, ale weź pod uwagę te czynniki: ponieważ więcej firm winiarskich włącza beczki z winem do kranów, wiele winnic i firm instalujących krany do wina oferuje zachęty i zniżki za wejście tak wcześnie.

Instalacja systemu Wine tap jest w rzeczywistości dość łatwa. Jak już wspomnieliśmy, system zajmuje bardzo mało miejsca. Z odrobiną reorganizacji za barem, miejsce na co najmniej kilka linii można dodać do praktycznie każdego baru-zwłaszcza gdy zmniejszasz ilość butelek wina potrzebnych pod ręką.

dodatkowo ilość pieniędzy, którą oszczędzasz w czasie, dokonując przełącznika, oznacza, że system ten płaci za siebie w stosunkowo krótkim czasie. Ponownie, rozważmy wszystkie pieniądze, które idą do ścieku za każdym razem, gdy butelka wina jest otwarty, ale nie sprzedawane w ciągu dnia lub dwóch. Pieniądze przepadły! Możesz nawet zaoszczędzić tysiące dolarów na kosztach dostawy i wysyłki dzięki systemowi kegowania wina. Mówiąc o beczkach, beczki te nadają się do wielokrotnego użytku, zapobiegając milionom ton odpadów.

wina Tap: Główne korzyści

najlepszą rzeczą w sprzedaży wina z kranu jest to, że nie psuje się przez 6 do 8 miesięcy! Oznacza to, że nigdy nie musisz ponownie marnować produktu z powodu utleniania. Ponadto wino pozostaje świeże Od pierwszego do ostatniego nalanego kieliszka. Niesamowite! Te dwa czynniki są niezwykle ważne, ponieważ wielu Klientów może powiedzieć, kiedy wino poszło źle. Jeśli twoi barmani serwują zły kieliszek wina, klient jest mniej skłonny zamówić drugi … i może nigdy więcej nie zamówić kolejnego kieliszka wina z twojego zakładu.

będziesz mógł również zaoferować swoje wino z kranu w bardziej atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Ludzie są bardziej skłonni wydać $6 do $8 na kieliszek wina, w przeciwieństwie do $10 i więcej. Często wykształcony gość wie, ile kosztuje butelka wina i odmówi zapłacenia za nią więcej tylko dlatego, że jest za twoim barem.

oczywiście nie można wystarczająco podkreślić, ile pieniędzy zaoszczędzisz na obniżonych kosztach transportu i dostawy, zmniejszonych kosztach usuwania odpadów i recyklingu oraz znacznie zmniejszonym wpływie systemu beczek do wina na środowisko.

wina z kranu są jak najbardziej zielone!

oto kilka kluczowych faktów na temat systemu wine on tap keg:

 • beczki do wina = ogromne oszczędności $ $
 • każda beczka wina oddana do użytku oszczędza 2 lata regularnej dostawy kosztów jazdy
 • beczki są wielokrotnego użytku, zmniejszając ślad węglowy o ponad 90% (vs.
 • zmniejsza emisję CO2 podczas produkcji i wysyłki
 • każda beczka jest warta około 24 do 26 butelek wina (= 2 Skrzynki) i jest o wiele tańsza niż kupno dwóch skrzynek wina butelkowanego

reklama Twojej modnej nowej technologii kranu do wina

istnieje wiele różnych kątów marketingowych, których możesz użyć, gdy zbliżasz się do tej nowej aktualizacji. Ludzie nie tylko lubią to, ponieważ wiedzą, że jest zielone, ale Twoje wyniki finansowe pokochają to, biorąc pod uwagę ilość pieniędzy, którą zaoszczędzisz.

ekologiczne podejście

ludzie są bardziej świadomi ekologicznie niż kiedykolwiek wcześniej. Ludzie będą wspierać firmę ze względu na ich wysiłki, aby przejść na ekologię, więc reklamuj swój przełącznik na wino w kranu.

 • wino z kranu jest Super zielone!
  • koniec z korkami, produkcją butelek, butelkowaniem i etykietowaniem odpadów
  • mniej wylesiania, szkody dla warstwy ozonowej podczas produkcji, produkcji i recyklingu
  • plus koniec z utlenionymi odpadami wina!

poinformuj opinię publiczną o tych fajnych faktach dotyczących wina i pokaż, Dlaczego Twój bar zdecydował się na modernizację. Klienci na pewno znajdą to interesujące i docenią twoje wysiłki.

podejście wyznaczające trendy

jest to stosunkowo nowa technologia, która odniosła już tak duży sukces, że na pewno tu zostanie. Możesz zaprojektować swoją kampanię marketingową, aby kierować ją do ludzi, którzy szukają następnej wielkiej rzeczy. Ludzie wychodzą, żeby ich zobaczyć; daj im powód, żeby przyszli i poznali innych ludzi, a Ty masz to w torbie.

Bądź kreatywny! Spróbuj sprytnych zwrotów, takich jak wino beczkowe lub wylane z beczki. Ponieważ słowo ” keg ” jest częściej kojarzone z piwem, przemawia to do miłośników wina.

the wine tap 223 wood and metal sign featuring wine on tap

the wine tap 223 wood and metal sign featuring wine on tap

Market to those people that you ‘ ve solved the plague of the wine world: oxidation. Oto twój kąt:

 • wino z beczki zapobiega utlenianiu. Dlaczego?
  • wino nigdy nie widzi tlenu z powodu szczelnie zamkniętych beczek.
  • wino pozostaje świeże od pierwszego do ostatniego nalewania przez 6 miesięcy lub dłużej.
  • Po otwarciu butelki wino psuje się po dniu lub dwóch z powodu utleniania.
  • nadal oferuje serwis butelek za pomocą karafek.

podejście do oszczędzania pieniędzy

Wiele osób chce zamówić wino, ale nie wie o nim wystarczająco dużo. Powoduje to niepokój i częściej niż Nie, Ci patroni będą całkowicie pomijać zamawianie wina.

weź pod uwagę te czynniki:

  • wino z kranu zmniejsza koszt menu wina przy kieliszku.
  • łatwiej sprzedać za mniej, więc sprzedajesz więcej!
  • Wielki kieliszek wina prawdopodobnie spowoduje, że ludzie będą zamawiać więcej. Koniec z czerstwymi kieliszkami utlenionego wina.
  • próbkowanie wina? Żaden problem! Zaproś swoich klientów na degustację!

zachęcamy do samodzielnego zbadania trendu nowego wina na tap, zanim zdecydujesz, czy jest najlepsze dla Twojej restauracji lub baru. Sprawdź lokalne opinie o innych pobliskich barach, które oferują wino z kranu. Zobacz, jak reaguje społeczeństwo w Twojej okolicy.

w okolicy Milwaukee, sprawdź tę lokalną listę win na tap trendsetters. Chcesz, żeby Twój zakład był na liście? Skontaktuj się z nami! Daj światu znać, że przechodzisz na Wine on Tap!

Dodaj zdjęcie “Bachelet – Monnot Taps” dzięki uprzejmości użytkownika Flickr dpotera. Zamieść zdjęcie “Marinaside” i wyróżnione Zdjęcie dzięki uprzejmości użytkownika Flickr N Wong. Zamieść zdjęcie “Wine Tap” dzięki uprzejmości użytkownika Flickr Jamesa Stonekinga. Wszystkie zdjęcia objęte licencją CC BY 2.0.

nowy trend ogarnia naród, a my możemy zagwarantować, że będziesz chciał o tym usłyszeć!Jak działa wino na kraniewina Tap: Główne korzyścireklama Twojej modnej nowej technologii kranu do wina ekologiczne podejście podejście wyznaczające trendy podejście do oszczędzania pieniędzy nowy trend ogarnia naród, a my możemy zagwarantować, że będziesz chciał o tym usłyszeć! Przeczytaj cały post tutaj……

nowy trend ogarnia naród, a my możemy zagwarantować, że będziesz chciał o tym usłyszeć!Jak działa wino na kraniewina Tap: Główne korzyścireklama Twojej modnej nowej technologii kranu do wina ekologiczne podejście podejście wyznaczające trendy podejście do oszczędzania pieniędzy nowy trend ogarnia naród, a my możemy zagwarantować, że będziesz chciał o tym usłyszeć! Przeczytaj cały post tutaj……

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.